1:20:44 - پنج‌شنبه 9 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمبود پارکینگ یکی از مشکلات بافت تاریخی یزد است
کمبود پارکینگ یکی از مشکلات بافت تاریخی یزد است
استاندار یزد گفت: کمبود پارکینگ یکی از مشکلات بافت تاریخی یزد است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدعلی طالبی در ستاد بازآفرینی پایدار شهری استان یزد که در سالن زنده یاد حمیدیا برگزار شد با اشاره به اهمیت بحث بازآفرینی شهری اظهار داشت: بازآفرینی شهری مسئله ای است که ما میتوانیم به اهمیت بیشتری داده و فراتر از مسئولیت و کارهای روزمره به آن بپردازیم.

استاندار یزد با بیان اینکه برای تشخیص اولویتها در پروژهها نیازمند خرد جمعی و همکاری دستگاههای مختلف در استان هستیم افزود: در این راستا میتوان ستادهای شهری و استانی را نیز فعال و اولویتهای استان را شناسایی و برای عملیاتی کردن آن اقدامات لازم را انجام داد.

خبر جدید  روایت تسنیم از صنعتی پرافتخار در یزد؛ آیا نساجی به ‌قاب‌‌ خاطره‌ها باز می‌گردد؟

وی به ظرفیتهای ناشناخته شهر یزد اشاره کرد و گفت: این ظرفیتهای ناشناخته خیلی مورد توجه قرار نگرفته و همچنان هم بی توجه ماندهاند که نیاز به نگاه دقیقتری در این باره داریم.

طالبی خاطرنشان کرد: یکی از مباحثی که در بافتهای تاریخی شهر یزد با مشکل روبهرو هستیم، کمبود پارکینگ است که حتی زمینهای بلااستفاده بسیاری در این مناطق وجود دارد کهمورد استفاده قرار نمیگیرند و نیازمند توجه و کارهای عملیاتی در جهت رفع این گونه مشکلات در بافتهای تاریخی دارد.

خبر جدید  تسنیم بررسی کرد؛ ماجرای جلوگیری از ثبت‌نام ‌دانش‌آموزانی که منزل استیجاری دارند

استاندار یزد با بیان اینکه بافت تاریخی یزد از جمله فرصتهای ارزشمند در حوزه بازآفرینی پایدار شهری است گفت: یکی از مباحثی که میتوانیم در اولویتهای خود قرار دهیم بازسازی محلات تاریخی شهر یزد در راستای ایجاد شور زندگی برای ساکنین این مناطق است.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  دوره‌های آموزشی جنبی کتاب سال در یزد آغاز شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد