به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، مسعود شریعتی با اشاره به دستور صریح وزیر ورزش و جوانان در خصوص ارائه کمکهای مورد نیاز به مردم استانهای سیلزده گفت: دکتر سلطانیفر از آغازین روزهای این حادثه تلخ در کشورمان پیگیر اقدامات صورت گرفته از سوی ادارات کل ورزش و جوانان بودند و ما نیز از همان آغاز تلاش کردیم تا با همت هیاتهای ورزشی و سمنها همراه مردم سیلزده کشورمان باشیم.

وی افزود: ضروری است تا هرچه سریعتر اطلاع رسانی ها در سطح استان انجام و با همکاری هیات های ورزشی و سازمان های مردم نهاد جوانان اقلام مورد نیاز جمع آوری و ارسال شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به برگزاری نشستی با حضور معاونین و روسای ستادی این اداره کل، روسا و اعضاء هیات ورزش های همگانی، پهلوانی و زورخانه ای، موتورسواری و اتومبیلرانی، قایقرانی، رزمی و کوهنوردی به جهت برنامه ریزی و هماهنگی جهت جمع آوری کمک های جامعه ورزش و جوانان به سیل زدگان، خاطرنشان کرد: براساس تصمیمات اتخاذ شده در این نشست ، هیات پهلوانی و زورخانه ای استان جشن گلریزان را در زورخانه های مختلف شهر برگزار و مبالغ جمع آوری شده به سیل زدگان اهدا گردد . همچنین هیات های کوهنوری و قایقرانی استان نیز این آمادگی را دارند تا در صورت نیاز افراد و تجهیزات مورد نیاز را به مناطق سیل زده جهت کمک به هموطنانمان ارسال نمایند.

شریعتی ادامه داد: مجموعه های ورزشی شهید پاکنژاد، شهید نصیری، بانوان کوثر، ۲۲ بهمن و اداره کل ورزش و جوانان استان جهت برپایی پایگاه جهت جمع آوری کمک های جامعه ورزش و جوانان در نظر گرفته شده است که کمک های غیرنقدی باید شامل فرش، چادرهای امدادی، آب معدنی، کنسرو، لباس گرم، لوازم بهداشتی، پتو و حبوبات باشد.

خبر جدید  بیش از شش هزار و 200 پروانه بهره برداری صادر شده است/ بهره برداری از تحریم ها به عنوان یک فرصت در وزارت صمت

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد بیان داشت: جامعه ورزشی مثل همیشه در کنار مردمی است که همواره همراه و مشوق ورزشکاران بودهاند و امروز همه باید در کنار هم، یاریرسان مردم سیلزده بهخصوص در شهرستانهای استان لرستان باشیم.