19:48:25 - پنج‌شنبه 11 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمک ۱۰۰ میلیون تومانی هیئات مذهبی یزد به سیل‌زدگان
کمک ۱۰۰ میلیون تومانی هیئات مذهبی یزد به سیل‌زدگان
گروه اجتماعی- رئیس شورای هیئات مذهبی استان یزد گفت: هیئات مذهبی استان از آغاز شروع جمع‌آوری کمک‌ها برای مناطق آسیب دیده بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان کمک نقدی به این مناطق ارسال کرده‌اند.

هیات مذهبی استان یزد بالغ بر یکصد میلیون تومان کمک نقدی به مناطق سیل زده ارسال کردندبه گزارش ایکنا از یزد، حجتالاسلام علی کارگر، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد ۲۱ فروردین ماه در جلسه شورای هیات مذهبی شهرستان یزد با موضوع جمع آوری کمک برای مناطق سیلزده با تبریک اعیاد شعبانیه ضمن تقدیر از کمکهای مردم استان به مناطق سیل زده اظهار کرد: مردم استان یزد همیشه در بحرانهای مختلف در کمک به هموطنان خود پیشگام بودهاند.
وی با اشاره به جایگاه هیات مذهبی به عنوان یکی از گروههای تاثیرگذار با جامعه مخاطبین گسترده گفت: هیات مذهبی باید از جایگاه معنوی و همچنین محوری خود در جهت کمک به هموطنان سیل زده به بهترین نحو استفاده کنند.
کارگر تصریح کرد: برپایی موکب به همت هیات مذهبی در مناطق سیل زده و پخت غذای گرم از جمله اقدامات ضروری است که باید در دستور کار هیات استان قرار گیرد.
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گفت: البته باید توجه داشت کمکهای مردمی به بازه زمانی خاصی محدود نشود و تا حل مشکلات هموطنان سیل زده ادامه داشته باشد.
وی با اشاره به عملکرد خوب هیات استان در ایام نوروز اضافه کرد: هیات استان با اسکان و پذیرایی از مسافران نوروزی یاری کننده دستگاههای متولی این حوزه در ایام نوروز بودند.
سیدعلی فقیهزاده، رییس شورای هیات مذهبی استان یزد نیز ضمن تقدیر ازهیات استان که از نخستین روزهای حادثه سیل در جمع آوری کمک برای آسیب دیدگان در عرصه حضور پیدا کردهاند افزود: هیات مذهبی استان از آغاز شروع جمع آوری کمکها برای مناطق آسیب دیده بالغ بر یکصد میلیون تومان کمک نقدی به این مناطق ارسال کردهاند.
وی افزود: همچنین مقدار زیادی کمکهای غیرنقدی توسط هیات مذهبی استان جمع آوری و به دستگاههای متولی جهت ارسال به مناطق آسیب دیده تحویل داده شده است.
فقیه زاده گفت: در راستای کمک به هموطنان سیل زده جلساتی با خیران هیات استان برگزار و کمکهای خوبی به صورت نقدی و غیر نقدی جذب شده است.
وی اضافه کرد: همچنین در جلسهای با متولیان جشنهای نیمه شعبان مقررشد با مدیریت هزینهها و کاهش هزینههای غیر ضرور بخشی از هزینهها به مناطق آسیب دیده از سیلهای اخیر اختصاص داده شود.
رییس شورای هیات مذهبی استان با اشاره به تداوم جمع آوری کمکهای مردمی توسط هیات مذهبی افزود: این کمک ها پس از جمع آوری جهت ارسال به مناطق آسیب دیده در اختیار دستگاههای متولی قرار میگیرد.
یادآور میشود در پایان هر یک از اعضای حاضر در جلسه به بیان نظرات و دیدگاههای خود در جهت سرعت بخشیدن به جمع آوری کمکهای نقدی و غیرنقدی برای ارسال به مناطق آسیب دیده پرداختند.

خبر جدید  مصرف میوه با غذا منجر به چاقی می شود

انتهای پیام


منبع :: http://yazd.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال