12:22:06 - یکشنبه 13 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کیفیت بخشی، مهمترین سیاست وزارت آموزش و پرورش است
کیفیت بخشی، مهمترین سیاست وزارت آموزش و پرورش است
یزد – ایرنا – مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش کیفیت بخشی فعالیت های آموزشی را از جمله مهم ترین سیاست های این وزارتخانه بیان کرد و گفت: دستیابی به کیفیت بخشی از طریق اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی امکان پذیر است

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش یزد، سید محسن حسینی مقدم در نشستی با رئیسان اداره آموزش های فنی و حرفه ای و کار و دانش و مسئولان اداره های تکنولوژی و گروه های آموزشی دوره متوسطه آموزش و پرورش کشور در یزد افزود: تعامل و هم افزایی در بحث کیفیت بخشی مهم است.
وی خاطرنشان کرد: رئیسان اداره ها حلقه واسط بین ستاد و مدرسه هستند که باید نقص ها را رفع کنند تا شاهد کیفیت قابل توجه و بازتاب خوب در مدارس باشیم.
حسینی مقدم تصریح کرد: رویکرد آموزش مبتنی بر شایستگی باید به هنرآموزان، معلمان و مدیران که در انتقال اطلاعات به دانش‌آموزان دخالت دارند، نهادینه شود و این امر با مسئولیت پذیری امکان پذیر خواهد بود.
مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش افزود: آموزش مبتنی بر شایستگی و ارزشیابی مبتنی بر شایستگی باید در هنرستان ها جاری شود تا کیفیت بخشی به سوی آموزش مبتنی بر شایستگی هدایت شود.
وی از برگزاری جشنواره برتر الگوهای تدریس برای نخستین بار در شاخه فنی و حرفه ای هنرستان های کشور خبر داد.
۲۵۰ هزار دانش اموز در یکهزار و ۹۰۰ مدرسه استان یزد مشغول به تحصیل هستند.
۲۰۸۸/ ۲۰۴۷/

خبر جدید  رفع مشکل مسکن جوانان ندوشن نیاز به تدبیر همگانی دارد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد