11:22:39 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد|تلاش چهره‌های اثرگذار انقلاب برای مردم و نسل جوان تبیین شود
یزد|تلاش چهره‌های اثرگذار انقلاب برای مردم و نسل جوان تبیین شود
رئیس حوزه هنری استان یزد با بیان اینکه نیاز مبرم امروز معرفی چهره‌های انقلابی یزد به نسل جوان است گفت: تلاش چهره‌های اثرگذار انقلاب برای مردم و نسل جوان تبیین شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد صادق کوچک زاده در دیدار با محمدرضا زارع ده آبادی، سرپرست مخابرات منطقه یزد با اشاره به اینکه عدم توجه به مقوله فرهنگ و ادبیات سبب بروز مشکلات فراوان در سطح جامعه میشود اظهار داشت: مواجه شدن با بحران هویتی یکی از مهمترین آسیبهایی است که اگر به فرهنگ و ادبیات توجه نشود، به آن دچار خواهیم شد.

رئیس حوزه هنری استان یزد با ارائه راهکارهایی در جهت پرداختن به دو مقوله فرهنگ و ادبیات خاطرنشان کرد: ما باید با تعامل مؤثر با هنرمندان، رصد تحرکات جبهه معاند و همچنین پایش مداوم فضای هنری و ادبی در جهت رشد و تقویت فرهنگ و ادبیات برآییم.

خبر جدید  یزد| روابط عمومی‌های استان پاسخگوی شبهات مردم در زمینه‌های مختلف باشند

وی با تاکید بر اینکه باید کارهای فرهنگی را باور داشته باشیم تصریح کرد: باید با اندیشه و تفکر در راستای تولید آثار فرهنگی و هنری گام برداریم که بتوانیم نسل جوان امروز را به سمت خود جذب کنیم.

کوچک زاده به نقش بسیار موثر هنرمندان در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی اشاره کرد و گفت: هنرمندان میتوانند با خلق آثار جدید و نو روحیه امید و نشاط را در سطح جامعه به وجود آورند.

رئیس حوزه هنری استان یزد یکی از نیازهای امروز را معرفی و تبیین حرکتهای تاثیرگذار انقلابیون یزدی در انقلاب برای نسل جوان دانست و اذعان کرد: با توجه به اینکه نسل امروز با دوران انقلاب آشنایی ندارند و شبهات و سؤالات بسیاری نیز در خصوص آن ایام در ذهنشان است، باید به شکلی کار کنیم که بتوانیم اقدامات صورت گرفته در آن زمان را برایشان تبیین و معرفی کنیم.

خبر جدید  ۳۳ پروژه بزرگ گردشگری در استان یزد افتتاح می‌شود

وی تصریح کرد: دشمن امروزه در راستای تخریب انقلاب و شخصیتهای تاثیرگذار انقلاب اسلامی برآمده است که اگر تاریخ انقلاب اسلامی به صورت دقیق تدوین شود میتواند پاسخ خنثی کننده هر گونه فعالیتهای دشمن باشد.

تولید آثار ارزشمند راهی برای مقابله با توطئههای دشمن

محمدرضا زارع ده آبادی در این نشست با بیان اینکه تولید آثار باارزش و تاثیرگذار میتواند راهی برای مقابله با توطئههای دشمن باشد تصریح کرد: یکی از فضاهایی که باید در راستای بازنشر تولیدات هنرمندان مورد استفاده قرار گیرد، فضای مجازی و شبکههای اجتماعی است که خود دشمن به خوبی از آن استفاده میکند و ما نیز باید از این ظرفیت برای مقابله با توطئههای دشمنان بهرهمند شویم.

خبر جدید  دوازدهمین جشنواره زیر سایه خورشید در یزد به ایستگاه پایانی رسید

سرپرست مخابرات منطقه یزد افزود: در کشور هنرمندان انقلابی بسیاری فعالیت دارند که در حال تولید آثار ارزشمند هستند که امیدواریم بیشازپیش به این هنرمندان رسیدگی و توجه شود.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد