۲۰:۰۹:۳۸ - شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد آماده ارائه الگوی مدیریت واحد شهری به کشور است
یزد آماده ارائه الگوی مدیریت واحد شهری به کشور است
یزد- استاندار یزد گفت: امروز یزد در بهترین شرایط برای ارائه الگوی مدیریت واحد شهری به کشور قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی طالبی پیش از ظهر شنبه در مراسم تودیع و معارفه شهردار یزد اظهار داشت: یزد امروز در بهترین شرایط برای ارائه الگوی مدیریت واحد شهری به کشور است و قول می‌دهیم هماهنگی‌های بین بخشی مورد نیاز در این زمینه را در استان انجام دهیم.

وی افزود: یزد این قابلیت را دارد که یک الگوی واحد در این زمینه به کشور ارائه دهد و این قول را به پشتوانه ویژگی‌هایی که در شهردار جدید یزد و مهدی جمالی نژاد معاون وزیر کشور می بینم می‌دهم.

طالبی خاطرنشان کرد: یزد قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بسیاری دارد که همه باید برای شناخت این ظرفیت‌ها به ویژه در منطقه تاریخی شهر به میدان بیایند.

وی ادامه داد: بحث گردشگری برای یزد بسیار مهم است و در این مسیر بافت تاریخی جایگاه ویژه ای دارد که لازم است به آن به درستی پرداخته شود.

استاندار یزد یادآور شد: یزد در زمینه مبلمان شهری ضعف‌های جدی و اساسی دارد و در عین حالی که مجموعه شهرداری باید نگاه بلند مدتی به مسائل شهر داشته باشد، این مقوله نیز باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

طالبی تاکید کرد: در بحث مبلمان شهری نیازمند عزم جدی در استان هستیم و انتظار می‌رود شهردار جدید نیز این موضوع را در اولویت قرار دهد.

وی همچنین خواستار توجه جدی تر شهرداری یزد به ظرفیت‌های فرهنگی شد و گفت: انتظار داریم شهرداری به عنوان یک نهاد اجتماعی، فرهنگی و عمرانی این ظرفیت‌ها را تقویت کند.

در این مراسم از تلاش‌های مهدی جمالی نژاد تقدیر و جمال الدین عزیزی به عنوان شهردار یزد معرفی شد.

کد خبر ۴۶۳۴۹۵۴


منبع :: یزد آماده ارائه الگوی مدیریت واحد شهری به کشور است

تبليغات
بانک پاسارگاد