2:48:12 - شنبه 4 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| آموزش زبان انگلیسی می‌تواند تاثیر بسیار خوبی در ارتباطات با گردشگران داشته باشد
یزد| آموزش زبان انگلیسی می‌تواند تاثیر بسیار خوبی در ارتباطات با گردشگران داشته باشد
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به برندهای یزد افتخار و به دنبال تقویت آن بود گفت: آموزش زبان انگلیسی به دانش آموزان می‌تواند تاثیر بسیار خوبی در ارتباطات با گردشگران داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، سید ابوالفضل موسوی بیوکی در جلسهای که با حضور مدیران استان یزد برگزار شد با بیان اینکه باید به برندهایی که در استان یزد است افتخار کنیم اظهار داشت: تقویت این برندها باید در دستور کار قرار گیرد و تلاش داشته باشیم که آنها را حفظ کنیم.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره اینکه مساجد محور حرکت انقلاب بوده است و باید بیشتر به آن توجه شود گفت: یزد شهر حسینیه ها است که یک برند محسوب میشود پس باید در تمامی کارهایمان این برند را داشته و با افتخار دنبال پیشرفت آن باشیم.

خبر جدید  رفتار عجیب شورای شهر یزد با خبرنگاران؛ ورود تنها با ارائه کد ملی و مشخصات

وی به ثبت جهانی یزد اشاره و خاطرنشان کرد: حقیقتا باور نداشتیم که شهر تاریخی چه کارهایی باید انجام دهد و نمی دانستیم این میراث جهانی میراثی نیست که متعلق به ما باید باشد بلکه یک قسمتی از تاریخ بشریت است و در زندگی یزدی ها متبلور شده و جهانیان تشخیص دادند که قسمتی از تاریخ گمشده شان در یزد وجود دارد و بنابر این به این نتیجه رسیدند که یزد با این تفکرات و ارتباطاتش یک شهر زنده و میراث جهانی است و آن را به ثبت رساندند.

موسوی بیوکی افزود: ما نیز باید به شهر تاریخی یزد افتخار و ضوابط و روابط آن را بیاموزیم و اگر نیاز است که راننده های تاکسی شهر یزد باید انگلیسی یاد بگیرند، کاری شود که این امر صورت پذیرد.

خبر جدید  صادرات فولاد آلیاژی ایران از ۷۳ هزار تن در سال عبور کرد

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آموزش زبان انگلیسی به دانش آموزان میتواند تاثیر بسیار خوبی در ارتباطات با گردشگران داشته باشد اضافه کرد: اگر شهر یزد شهر تاریخی است باید به شکلی رفتار کنیم که از ظرفیت آن به خوبی استفاده شود.

خبر جدید  چرا آقای گل مسابقات گلبال کشور به تیم ملی دعوت نشد؟

وی با بیان اینکه ثبت جهانی یزد یک فرصت است تصریح کرد: از این فرصتی که در اختیارمان قرار گرفته به شکلی عمل کنیم که بتوانیم از آن به بهترین شکل استفاده کنیم.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد