20:20:42 - چهارشنبه 10 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| آموزش و پرورش حمایت از مدارس صدرا را از تکالیف خود می‌داند
یزد| آموزش و پرورش حمایت از مدارس صدرا را از تکالیف خود می‌داند
مدیرکل آموزش و پرورش یزد گفت: مدارس صدرا نقش مهمی در موفقیت‌های آموزش و پرورش یزد دارد به همین دلیل حمایت از این مدارس را از تکالیف خود می‌دانیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، حجتالاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی ظهر امروز در نخستین جلسه کمیته پشتیبانی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان یزد در سال ۹۸ که به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد با تبریک اعیاد شعبانیه از حمایتهای آموزش و پرورش استان از مدارس صدرا در سالی که گذشت تقدیر کرد و افزود: موفقیت این مدارس بدون همراهی آموزش و پرورش ممکن نبود.

وی با اشاره به برگزاری مستمر جلسات کمیته پشتیبانی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان افزود: مصوبات این جلسات گره گشای فعالیتهای مدارس بوده است.

حسینی کوهستانی به صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: باید در نظام آموزش و پرورش کشور تحقق این بیانیه به طور جد مورد توجه قرار گیرد.

وی در ادامه به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره و افزود: این اقدام تنها نشانه عجز و ناتوانی دشمنان در مقابل عزم و اراده ملت ایران است.

حسینی کوهستانی تصریح کرد: چنین اقداماتی نشان میدهد که ملت ایران به ویژه سپاه پاسداران به رسالت خود در قبال انقلاب و اسلام به خوبی عمل کردهاند.

وی بیان کرد: این حرکت احمقانه رییس جمهور آمریکا زمینهساز ایجاد وحدت ملی در بین احزاب و سلائق مختلف در خصوص اصل موضع دشمنی استکبار با ملت ایران شد.

عباسعلی دانافر مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز در این نشست با تبریک اعیاد شعبانیه از مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان به عنوان مدارس کیفی و مطلوب در استان یاد کرد و افزود: مدارس صدرا نقش بسزایی در موفقیتهای آموزش و پرورش استان در شاخصههای مختلف ایفا میکنند.

خبر جدید  ‌مسافران نوروزی از چادر زدن در مناطق باز شهر یزد خودداری کنند

وی تصریح کرد: این عزم در مجموعه آموزش و پرورش استان جهت تقویت و گسترش مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا از نظر کمی و کیفی وجود دارد.

دانافر با بیان اینکه در مدارس صدرا تربیت در ساحتهای شش گانه نسبت به سایر مدارس در جایگاه مناسبتری قرار دارد افزود: به همین دلیل حمایت از این مدارس را از تکالیف خود میدانیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به پیش قدمی مدارس صدرا در حوزه اجرا سند تحول بنیادین اظهار داشت: باید تمام تلاش در جهت اجرا کامل و صحیح این شند در مدارس استان صورت گیرد.

اختصاص مکان به مدارس صدرا پسرانه و دخترانه دور دوم شهرستان یزد، نحوه جذب دانش آموز در سال تحصیلی جدید درمدارس صدرا استان، برنامههای بزرگداشت هفته معلم در مدارس صدرا استان، تأمین کادر آموزشی و اجرایی مدارس از جممه مسائل مطرح شده در این جلسه بود که تصمیمات لازم در خصوص آن اتخاذ شد.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد