19:25:29 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| استان یزد پتانسیل انتخاب به‌عنوان پایتخت کتاب جهان را دارد
یزد| استان یزد پتانسیل انتخاب به‌عنوان پایتخت کتاب جهان را دارد
معاون اداره‌کل فرهنگ و ارشاد استان یزد با بیان اینکه استان یزد پتانسیل انتخاب به‌عنوان پایتخت کتاب جهان را دارد، گفت: قریب به ۶۰ طرح برای پایتخت کتاب ایران در سال آینده در یزد اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، سیدخلف حوتینژاد در نشستی با معاونین صدا و سیمای مرکز یزد که با موضوع پایتخت کتاب ایران برگزار شد با بیان اینکه این طرح، پنج سال است که در کشور اجرا میشود اظهار داشت: استان یزد در این پنج دوره بهعنوان نامزد انتخاب پایتخت کتاب ایران شرکت کرد که امسال توانستیم این افتخار را کسب کنیم.

معاون فرهنگی، هنری ادارهکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با ابراز اینکه "ما در طرح پایتخت کتاب ایران، قریب به ۶۰ طرح را برای سال آینده برنامهریزی کردیم" اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم این طرحها را بهصورت دقیق در استان اجرا کنیم و در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی گام برداریم.

وی هدف پایتخت کتاب ایران را دستیابی به توسعه همهجانبه شهر و توسعه پایدار عنوان و خاطرنشان کرد: یکی از راههای سرعتبخشی به فرهنگسازی در مباحث مختلف، انجام فعالیت با محوریت کتاب و کتابخوانی است تا ماندگار و اثربخش باشد زیرا و امروزه هر مبحثی در برنامه توسعه دنبال میشود بهدلیل عدم فرهنگسازی با سرعت مناسبی پیش نمیرود و انتظارات را برآورده نمیکند.

خبر جدید  زیرساخت‌های یزد برای پذیرایی از گردشگران بیشتر نیازمند تکمیل است

حوتینژاد تصریح کرد: ما برای انتخاب استان یزد بهعنوان پایتخت کتاب ایران برنامههای بسیاری را اجرا کردیم که در آن همکاری و تعامل بهخوبی از سوی همه مسئولان در استان قابل مشاهده بود ولی اگر بخواهیم بهعنوان پایتخت کتاب جهان معرفی شویم، باید برنامههای بینالمللی را طرحریزی و اجرا کنیم.

خبر جدید  برخی تولید‌کنندگان برای سود بیشتر از کیفیت کارشان کم می‌کنند

معاون فرهنگی، هنری ادارهکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه یزد توانایی انتخاب بهعنوان پایتخت کتاب جهان را دارد افزود: هدف یونسکو در پایتخت کتاب جهان، آیندهنگری و برنامههای آینده است که ما در استان یزد باید بهسمت این مسائل برویم تا بتوانیم در آینده نزدیک به این عنوان دست یابیم.

خبر جدید  عدم توانایی قشر ضعیف برای خرید گوشت گرم مردم را به سمت گوشت منجمد سوق داده است

انتهای پیام/ز*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد