19:36:17 - یکشنبه 17 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| اشتراکات آرمان‌های انقلاب و قیام امام حسین(ع) تبیین شود
یزد| اشتراکات آرمان‌های انقلاب و قیام امام حسین(ع) تبیین شود
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران برگرفته از قیام امام حسین(ع) است گفت: اشتراکات آرمان‌های انقلاب و قیام امام حسین(ع) تبیین شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد،آیتالله محمدرضا ناصری یزدی عصر امروز در نشست تجلیل از فعالان کنگره شهدای مدافع حرم استان یزد با اشاره به اینکه در خلقت انسان و تمام نعمات الهی راز و رمز بسیار عظیمی وجود دارد اظهار داشت: یکی از بزرگترین راز و رمزهایی که خداوند خلق کرده، در بدن انسان است و این بدن به حدی پیچیده و ناشناخته است که با وجود هزاران سال که از عمر پزشکی میگذرد، هنوز شناخته نشده است.

وی به پیشرفتهای علوم پزشکی اشاره کرد و افزود: با وجودی که هنوز بخش بسیار زیادی از بدن انسان و پیچیدگیهای آن ناشناخته مانده، اما علم پزشکی بخش زیادی از آن را هم شناخته و پزشکان با آن آشنایی پیدا کردهاند.

خبر جدید  ‌خشکسالی‌های استان یزد از نظر هواشناسی برطرف شد

نماینده ولی فقیه در استان یزد تصریح کرد: این که پزشکان توانستهاند به این علم دست پیدا کنند و بدن انسان را بشناسند، به معنای آن است که آنها بیشتر به قدرت خداوند آگاهی دارند و باید ایمان آنها از همه قویتر باشد.

ناصری یزدی با اشاره به اینکه پزشکان به این دلیل باید پیشقدم در خداشناسی و ترویج دین در بین مردم باشند گفت: پزشکان باید تا اندازهای که میتوانند، این ارزشها و قدرت الهی را به مردم معرفی کنند.

امام جمعه یزد با بیان اهمیت زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا و پیروی از راه آنها خاطرنشان کرد: کنگرههایی برای بزرگداشت امام حسین(ع) برگزار شود و در این برنامهها، آرمانهای آن حضرت را در ارتباط با مسائل مختلف با قیام امام حسین(ع) تبیین و تشریح شود.

خبر جدید  یزد| کمک به مناطق سیل زده تا پایان رفع مشکلات ادامه یابد

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران برگرفته از حرکت و قیام امام حسین(ع)است گفت: چنین کنگرههایی باید در ارتباط با معرفی و تبیین ارزشهای انقلاب و ارتباط آن با قیام امام حسین(ع) برگزار شود.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر ضرورت ترویج ارزشهای دینی در جامعه گفت: در جامعه اسلامی همه باید برای رضای خدا کار کنند و در صورتی که این چنین باشد، دیگر نباید نگران تخلفها باشیم چرا که هیچ زمانی تخلفی صورت نمیگیرد و همه با تعهد برای رضای خدا کار کنند.

خبر جدید  باید از ظرفیت مغازه‌های راکد و نیمه فعال در بافت‌های تاریخی یزد استفاده شود

ناصری یزدی گفت: فرهنگ خدمت به جامعه، معامله با خدا، به بنبست نرسیدن، تلاش برای جلب رضای خدا با خدمت به دیگران، تلاش برای نوآوری و پیشرفت و موارد بسیار دیگر از جمله مسائلی است که باید در جامعه ترویج و تبیین شود.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد