11:30:41 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش ‌آنفلوانزای پرندگان انجام گرفته است
یزد| اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش ‌آنفلوانزای پرندگان انجام گرفته است
مدیر پیشگیری و بهداشتی دامپزشکی کشور با بیان اینکه آنفلوانزای تحت حاد پرندگان با آنفلوانزای فوق حاد پرندگان تفاوت دارد گفت: اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش بیماری آنفلوانزای پرندگان انجام گرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، علی صفر ماکنعلی در نشست مدیران کل دامپزشکی استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان، گلستان و یزد با هدف هماهنگی بیشتر برای کنترل بیماریها و بهبود فعالیتهای دامپزشکی در یزد برگزار شد با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش بیماری آنفلوانزای پرندگان انجام گرفته است، اظهار داشت: یکی از کارهای بسیار مهم را اجرای طرح مهار آنفلوانزای طیور در سالهای گذشته بود که سبب کاهش بیش از ۹۰ درصد تلفات شده است که امسال نیز قصد داریم که به مانند گذشته آن را دنبال کنیم.

خبر جدید  رونق تولید-۲۸| توجه به کیفیت تولیدات داخلی راهی برای تحقق ‌"رونق تولید‌" است

مدیر پیشگیری و بهداشتی دامپزشکی کشور با بیان اینکه در سال جاری تلاشمان در راستای اجرای مهار بیماری تب برفکی در کشور است تصریح کرد: بیماری تب برفکی در طول سالهای گذشته در سطح کشور اجرا شده که توانسته تفاوت قابل توجهی را نسبت به ۱۱ گذشته به وجود آورده است.

وی خاطرنشان کرد: مسئلهای که باید به آن توجه شود این است که آنفلوانزای تحت حاد پرندگان با آنفلوانزای فوق حاد پرندگان تفاوت دارد و مرگ و میر در آنفلوانزای فوق حاد پرندگان بیش از دیگری است.

خبر جدید  ‌‌تریلی حامل ۲۳۰ کیلو‌گرم تریاک در یزد توقیف شد ‌

ماکنعلی به اثرات مثبت اجرای طرح مقابله با بیماری برسلوز اشاره کرد و گفت: اجرای این طرح سبب شده که ۲۰ درصد در سطح کشور کاهش یابد که امیدواریم با اجرای آن در سال جاری بتوانیم شاهد پیشرفت بهتر در آن باشیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، این نشست دهمین مجمع مدیران کل دامپزشکی منطقه ۳ کشور است که با حضور مدیران کل دامپزشکی این مناطق در یزد برگزار شد.

خبر جدید  دومین کنفرانس بین‌المللی "حقوق کودک‌" در یزد برگزار می‌شود ‌

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد