11:27:58 - جمعه 3 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| امروزه تلاش دشمن بر کاهش اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی است
یزد| امروزه تلاش دشمن بر کاهش اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی است
استاندار یزد با بیان اینکه امروزه تلاش دشمن بر کاهش اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی است گفت: روحانیون می‌توانند در افزایش اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی نقش بسزایی ایفا کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد علی طالبی در گردهمایی طلایه داران دیانت و سیاست با بیان اینکه در شرایط کنونی کشور نیازمند برگزاری چنین گردهماییهایی برای نزدیکی دلها و مشخص کردن جهت گیریها برای جامعه امروز که دچار مشکلات شده بسیار ضروری است اظهار داشت: نیازمند این هستیم که در کنار هم به مردم خدمت کنیم و مسائل و مشکلات موجود در جامعه را بشناسیم و نحوه تعامل، بیان و برخوردی که باید با مردم و سؤالات آنها در حوزههای مختلف صورت میگیرد را آموخته باشیم.

استاندار یزد افزود: نیازمند این هستیم که در فرصتهای متعدد جلسات و گردهماییهایی با حضور مسئولان استان و روحانیون که تریبونهای مختلفی را در سطح جامعه دارند برگزار شود که این آمادگی از سوی ما برای کمک به برگزاری این نشستها وجود دارد.

خبر جدید  ‌مسافران نوروزی از چادر زدن در مناطق باز شهر یزد خودداری کنند

وی با بیان اینکه فعالیتهایی که در استان صورت میگیرد باید با بیشترین اشتراک نظر همراه باشد تصریح کرد: بیشترین مشورتها با همه بخشهای موثر جامعه در استان باید داشته باشیم که این چنین گردهماییهایی میتواند ارتباط موثر و بهتری را برقرار کند.

طالبی به ارتباط بسیار خوب روحانیون و مردم اشاره و اضافه کرد: نوع بیان مشکلات و مسائل امروزه با چالشهایی روبهرو هستیم که شاید خیلی از آنها را نتوان به راحتی با مردم در میان گذاشت یکی از مباحثی است که باید مدنظر قرار گیرد.

استاندار یزد با اشاره اینکه امروزه افزایش اعتماد عمومی به نظام و ساختارهای نظام مسئلهای است که بیش از گذشته به آن نیاز داریم گفت: همه تلاش دشمنان بر کاهش اعتماد مردم بر نظام جمهوری اسلامی است که ما باید در جهت تقویت ارتباط مردم با نظام حرکت کنیم که به معنای انتقاد نکردن نیست بلکه در کنار آن میتوانیم مباحث، راهنماییها و انتقادات خود را نیز داشته باشیم.

خبر جدید  استان یزد نقش مهمی در پیشرفت صنعت هسته‌ای کشور دارد

وی با تاکید بر اینکه باید دانست که مسیر حرکت ما باید به سمت تقویت باورهای عمومی جامعه، افزایش اعتماد عمومی آنها و افزایش سرمایه اجتماعی در جامعه باشد ادامه داد: مسیری که انتخاب میکنیم باید به سمت همه نیروهای انقلاب برای فائق آمدن بر مسائل و مشکلات امروز جامعه باشد و در این مسیر است که میتوانیم با همه مشکلات و موانعی که فراروی ما است برخورد کنیم.

خبر جدید  زباله‌های ساختمانی و کارخانه‌ها چهره شهر یزد را زشت کرده است

طالبی اظهار داشت: فرصتهای مشارکت مردم در حوزههای مختلف در کشور وجود دارد که اگر اعتماد و ظرفیت تعامل و همکاری را به وجود آوریم از بسیاری از مشکلات عبور خواهیم کرد و شرایط بهتری فراروی مردم خواهد بود.

روحانیون را معتمدترین اقشار اجتماعی عنوان کرد و گفت: روحانیون با توجه به اینکه در بین مردم هستند، کمک به این مسئله داشته باشند که اتحاد و انسجام اجتماعی تقویت شود و این مسیری است که به راحتی به دست میآید و میتوان همه نیروها را در خدمت جامعه و مردم قرار داد و وحدت و انسجام را در جامعه حکم فرما کرد.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد