19:25:34 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| امروزه نسل جوان در فضای مجازی با شبهات بسیاری روبه‌رو است
یزد| امروزه نسل جوان در فضای مجازی با شبهات بسیاری روبه‌رو است
نائب رئیس شورای حوزه علمیه یزد با بیان اینکه اصلی‌ترین وظیفه مبلغین پاسخگویی به شبهات نسل جوان است گفت: امروزه نسل جوان در فضای مجازی با شبهات بسیاری روبه‌رو است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد کاظم مدرسی در کارگاه آموزشی با عنوان ارتقاء سواد رسانهای ویژه مبلغان شهرستان یزد با اشاره به اینکه امروزه فضای مجازی در دسترس همگان قرار گرفته است و باید برای این شبکهها برنامهریزی گستردهای صورت گیرد اظهار داشت: ما باید به شکلی عمل کنیم که در این فضاها، نسل جوان را به سمت ارزشها سوق دهیم و به نوعی در مقابل تحرکات دشمنان ایستادگی کنیم.

خبر جدید  مشکل جدی و خاصی برای مسافران نوروزی در یزد وجود نداشت

نائب رئیس شورای حوزه علمیه یزد افزود: فضای مجازی که امروزه در اختیار همه قرار گرفته به یک فضای حقیقی تبدیل شده است و در هنگام ورود و فعالیت در آن، ابتدا باید آن را شناخت و با اطلاعات کامل وارد شد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از کارهایی که باید در دستور کار همگان باشد این است که فضاهای مختلف را شناسایی کنند و این فضاهای ناسالم را به فرزندانمان هم بیاموزیم تا آنها نیز این مخاطرات آن باخبر باشند.

خبر جدید  ظرفیت‌سازی خوبی در توسعه اقتصاد صنعتی استان یزد در حال شکل‌گیری است

مدرسی یکی از وظایف اصلی مبلغین را پاسخگویی به شبهات عنوان و تصریح کرد: اولین کاری که مبلغین باید در دستور کار خود قرار دهند این است که ابتدا خودشان مطالعه کامل در مورد تمام مباحث داشته باشند و سپس اگر شخصی شبههای را مطرح کرد بتواند به بهترین شکل آن شبهه را برطرف کند.

خبر جدید  ادارات یزد ملزم به استفاده از ‌وسایل کاهنده مصرف آب شدند

نائب رئیس شورای حوزه علمیه یزد ادامه داد: امروزه نسل جوان کشور به شدت در فضای مجازی به شبهات و سوالات مختلف روبهرو هستند که نیازمند پاسخگویی به این شبهات هستیم زیرا اگر این سوالات پاسخ داده نشود شاید مشکلات عدیدهای را ابتدا برای فرد و سپس برای جامعه پیرامون شخص به وجود آورد.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد