3:22:00 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| اولویت برنامه‌ها در مناطق حاشیه‌نشین باید افزایش نشاط اجتماعی باشد
یزد| اولویت برنامه‌ها در مناطق حاشیه‌نشین باید افزایش نشاط اجتماعی باشد
استاندار یزد با بیان اینکه اولویت برنامه‌ها در مناطق حاشیه‌نشین باید افزایش نشاط اجتماعی باشد گفت: اجرای برنامه‌های اثربخش در مناطق حاشیه‌نشین سبب کاهش آمار جرم و آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد علی طالبی امشب در کارگروه اجتماعی که در تالار کوثر استانداری یزد برگزار شد با اشاره به اینکه در حال حاضردر تمام دستگاههای محلی اعتباراتی وجود دارد که توسط آنها برنامههایی در محلات انجام میشود اظهار داشت: اهداف بسیاری از این دستگاهها در برگزاری این طرحها در محلات مشترک است که اگر این اعتبارات متمرکز شود میتوان برنامهریزی بهتری برای رسیدن به اهداف اصلی در محلات طرحریزی کرد.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: دستگاههای فرهنگی استان یزد در سال آینده جلسات منظمی را برگزار و در راستای برگزاری طرحهای مختلف با یکدیگر هماهنگی داشته باشند.

خبر جدید  ‌‌آثار برتر جشنواره استندآپ کمدی «خَش دلانه» در یزد اجرا می‌شود

وی با بیان اینکه در مناطق حاشیهنشین کارهای بسیار خوبی از سوی دستگاههای اجرایی استان میتواند انجام شود تصریح کرد: بسیاری از دستگاهها میتوانند کارهای ارزشمندی در حوزههای مختلف در مناطق حاشیهنشین داشتند باشند تا آمار جرم و آسیبهای اجتماعی کاهش یابد و امنیت و آرامش در این مناطق برقرار شود.

طالبی با تاکید بر اینکه اولویت برنامهها در مناطق حاشیهنشین باید افزایش نشاط اجتماعی باشد اضافه کرد: اگر برخی از برنامههایی که در سطح شهرها برگزار میشود در مناطق حاشیهنشین اجرا شود سبب اثرگذاری بیشتر در این مناطق خواهد شد و بدون شک مردم این مناطق نیز استقبال بسیاری خوبی از برنامهها دارند.

خبر جدید  یزد| بندر خشک و معدن سرب و روی مهدی‌آباد ۲۰۰۰ نفر را مشغول به‌کار می‌کند

طالبی در پایان با اشاره به اینکه از فرصت ایجاد دفاتر تسهیل گری در استان استفاده شود افزود: اگر از این فرصت به خوبی استفاده شود میتوانیم اقدامات ارزندهای را در سطح استان پیگیری و دنبال کنیم و اینکه باید فعالیتهای خود را هم راستا کرده و در یک کمیته بتوانیم موازی کاریها را کاهش دهیم و با این هماهنگی محلات بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم.

خبر جدید  یزد| ۱۴ نیروگاه با ظرفیت ۱۴۰ مگاوات با سرمایه گذاری ۴ هزار میلیارد ریال در حال بهره برداری است

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد