19:32:00 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| اگر قیمتی در بازار حتی یک ریال بیشتر از قیمت مصوب شده باشد برخورد می‌کنیم
یزد| اگر قیمتی در بازار حتی یک ریال بیشتر از قیمت مصوب شده باشد برخورد می‌کنیم
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد با بیان اینکه برای بازرسی هر چه بهتر بازار نیازمند همکاری دستگاه‌های استان هستیم گفت: اگر قیمتی در بازار حتی یک ریال بیشتر از قیمت مصوب شده باشد برخورد می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد رضا علمدار یزدی عصر امروز در کارگروه تنظیم بازار استان یزد که در سالن موحدین استانداری یزد برگزار شد با بیان اینکه پایان سال گذشته دو مرحله شکر برای استان اعلام شد اظهار داشت: هر مرحله ۵ هزار تن بود که جمعا ۱۰ هزار تن که برای صنف و صنعت و خانوار بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد با اشاره به اینکه ۵ هزار تن اولیه شکر بر اساس ظرفیت اسمی در استان توزیع شد گفت: در ۵ هزار تن دوم تغییراتی در نحوه توزیع در سطح استان ایجاد کردیم، به این صورت ظرفیت اسمی و آمار تولید ملاک باشد و کسی که مغازهاش تعطیل است نتواند شکر دریافت کند و برای صنف هم در اختیار اتحادیه قرار گرفت.

خبر جدید  فنی و حرفه‌ای یزد افراد بیکار را آموزش می‌دهد

وی با بیان اینکه از ابتدای اردیبهشت امسال ۳ هزار و ۲۰۰ تن سهمیه برای صنف و صنعت اعلام شد افزود: بلافاصله در مرحله بعدی هزار و ۸۰۰ تن بازهم برای صنف و صنعت و دو بار با وزن ۲۸۵ تن برای خانوار اعلام شد.

علمدار یزدی اضافه کرد: کمیته نظارت برای توزیع این شکرها در ابتدای امسال به این گونه عمل کردند که در سه هزار و دویست تن اول، ۶۰ درصد به صنعت و ۴۰ درصد به صنف شکر توزیع و در مرحله دوم هزار و ۱۰۰ تن به صنعت و ۷۰۰ تن دیگر به صنف ارائه شد.

خبر جدید  کتاب «تاریخ تحلیلی انقلاب اسلامی در یزد» رونمایی می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد افزود: یکی از فروشگاه های استان نرم افزاری را طراحی و شکر را بر اساس کارت ملی توزیع کرد و در این زمینه نیز بسیار خوب عمل کرد که می تواند برای بقیه توزیعاتی که در آینده انجام میشود مورد استفاده قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه سهمیه های آینده شکر استان پیگیری و اعلام شود افزود: وقتی سهمیه قطع شود نگران افزایش قیمت قند و شکر هستیم که امیدواریم فعالیت های لازم برای جلوگیری از افزایش قیمت انجام شود.

علمدار یزدی در ادامه با تاکید بر اینکه ستاد تنظیم بازار یکی از اولویت های صنعت و معدن و تجارت استان یزد است افزود: یکی از مباحث مهم در بازار، بازرسی است که در این خصوص نیازمند همکاری هر چه بیشتر دستگاههای استان بالاخص نیروهای بسیجی هستیم که انشاالله بتوانیم نظارت های بهتر و بیشتری را در بازار داشته باشیم.

خبر جدید  آمار بیکاری فعلی اصلاً زیبنده استان یزد نیست

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد در ادامه با بیان اینکه اگر روزی در ستاد تنظیم بازار قیمتی را مصوب میکردیم و در بازار تفاوت ناچیزی را میدیدم اقدامی برای تشکیل پرونده نمیکردیم خاطرنشان کرد: امروزه به شکلی است که اگر در بازار مشاهده کنیم که اعداد و ارقام حتی یک ریال هم بیشتر از قیمت مصوب شده در ستاد تنظیم بازار استان یزد باشد، رسیدگی و با تشکیل پرونده برای فرد متخلف، آن را به مراجع قضایی تحویل می دهیم تا رسیدگی شود.

انتهای پیام/ش


منبع :: یزد| اگر قیمتی در بازار حتی یک ریال بیشتر از قیمت مصوب شده باشد برخورد می‌کنیم

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد