14:23:21 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد بدون استاندار، فرماندار و شهردار مانده است/ ادامه این وضع خسارات جبران‌ناپذیری دارد
یزد بدون استاندار، فرماندار و شهردار مانده است/ ادامه این وضع خسارات جبران‌ناپذیری دارد
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد و جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یزد در نامه‌ای به وزیر کشور خواستار انتخاب استاندار جدید برای این استان شدند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزدو جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یزد در نامه ای به عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور با بیان اینکه این استان بدون استاندار اداره میشود خواستار انتخاب استاندار جدید برای استان یزد شدند. در این نامه عنوان شده است که از حدود چهار ماه پیش که قانون منع به کار گیری بازنشستگان در مشاغل دولتی در مجلس شورای اسلامی تصویب و پس از آن در شورای نگهبان تایید شد، آقای زمانی قمی، استاندار سابق یزد در آبان ماه، از، استانداری، رفتند و نزدیک به دو ماه است که استان یزد، بدون استاندار و با حضور سرپرست اداره میشود.
در بخشی از این نامه آمده است: متاسفانه وضعیت مشابهی در شهرداری و فرمانداری یزد نیز دیده میشود و چند ماه است که هم شهرداری و هم فرمانداری یزد با حضور سرپرست اداره میشوند و طی روزهای اخیر نیز مهلت سرپرستی این دو ارگان به پایان رسید و با نهایت تاسف یزد اکنون بدون استاندار، فرماندار و شهردار مانده است.
این نامه می افزاید: با توجه به ظرفیتهای گسترده استان یزد در قسمتهای مختلف صنعت و معدن و تولید و همچنین مسایل اخیر پیش آمده در استان در بحث بحران آب، تداوم این شرایط میتواند خسارات جبران نا پذیری را به استان و کشور وارد کند و این وضعیت به هیچ عنوان شایسته مردم دارالعباده یزد نیست؛ لذا از وزارت کشور انتظار میرود اهتمام بیشتری به این امر مهم داشته باشد و هر چه سریعتر با انتصاب فردی آشنا به مسایل و مشکلات استان، و متخصص و متعهد به ارزشهای انقلاب، خلا این مسئولیت مهم پر شود و جلوی زیان بیشتر گرفته شود.
منبع :: http://snn.ir

خبر جدید  رعایت حقوق شهروندی مسافرین نوروزی از اولویت های ماست
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد