20:08:17 - چهارشنبه 6 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد به سرمایه اجتماعی خوبش شناخته می‌شود
یزد به سرمایه اجتماعی خوبش شناخته می‌شود
استاندار یزد گفت: استان یزد همواره به سرمایه اجتماعی خوبش شناخته می‌شود.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امام خمینی یزد، محمدعلی طالبی در مراسم افتتاحیه جشن نیکوکاری که در دبیرستان دخترانه نمونه دولتی حضرت زهرا(س) برگزار شد، گفت: استان یزد همواره به سرمایه اجتماعی خوبش شناخته میشود و یکی از وجوه و نمادهای اصلی این سرمایه اجتماعی را در انجام کارهای خیر شاهد هستیم.

وی افزود: زمانی که در هیچ جایی از کشور اثری از تشکلهای مردمنهاد نبود، در یزد انجمنهای خیریهای وجود داشت که به صورت رسمی و غیررسمی وظیفه و مسئولیت کمک به نیازمندان را بر عهده داشتند و این نشاندهنده روحیه بالای مردم استان یزد در امور خیر و نیکوکاری است.

خبر جدید  ظرفیت اقامتی یزد به 10 هزار تخت رسید

استاندار یزد بیان کرد: امروز نمونهای از روحیه نیکوکاری و خیراندیشی در قالب جشن نیکوکاری پایهگذاری و به نسل جدید و دانش آموزان منتقل شده است.

طالبی ادامه داد: از همان آغاز ورود دانشآموزان به مدرسه و در طول سال تحصیلی با اجرای برنامههای متنوع زمینه لازم برای نیکوکاری آنان در مناسبتهای مختلف به وجود میآید و فرصت مناسب برای اندیشیدن به کارهاینیک و فکرکردن به مشکلات و مسائلی که همنوعان خودشان با آن مواجه هستند، فراهم میشود.

خبر جدید  فدراسیون دوومیدانی و جوایز فراموش شده مسابقات یزد

وی با اشاره به شرایط و مشکلات خاص اقتصادی و معیشتی که جامعه با آن روبهرو شدهبیان کرد: جشن نیکوکاری در چنین موقعیت و زمانی، فرصت مناسبی را ایجاد کردهتا حداکثر تلاش برای کمک به محرومان و خانوادههای نیازمند انجام شود و هرکس به سهم خودش در این خصوص مشارکت کند.

استاندار یزد با بیان اینکه کمیته امداد مسئولیت اصلی در رسیدگی به امور محرومان را برعهده دارد، گفت: امیدواریم با همراهی دستگاههای اجرایی و مؤسسات و انجمنهای خیریه در کنار تلاش ارزنده کمیته امداد بهزودی محدودیتها و مشکلات رفع شود و شاهد فضای با نشاط اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در سطح جامعه باشیم.

خبر جدید  دیدار سفیر و رایزن فرهنگی سریلانکا با رئیس دانشگاه یزد

طالبی افزود: خانوادهها و دانشآموزان نیازمند در مناسبتهای مختلف به ویژه عیدنوروز انتظار دارند همانند دیگران زندگی شاد و با نشاطی را داشته باشند؛ بنابراین باید همه تلاش کنیم فضای بانشاطی را برای همه خانوادهها در استان فراهم کنیم.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد