18:35:43 - یکشنبه 7 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| تحقق شعار سال در گرو توجه به تولیدات داخل و حذف کالای خارجی است
یزد| تحقق شعار سال در گرو توجه به تولیدات داخل و حذف کالای خارجی است
رئیس‌کل دادگستری استان یزد با بیان اینکه حمایت از سرمایه گذاری صحیح و درست یکی از وظایف قوه قضائیه است گفت: تحقق شعار سال در گرو توجه به تولیدات داخل و حذف کالای خارجی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد رضا حبیبی پیش از ظهر امروز در جمع کارکنان اداری و قضایی دادگستری استان یزد به بارشهای اخیر سراسر کشور اشاره کرد و اظهار داشت: اصل نزولات آسمانی نعمت الهی است و اکثر حوادثی که در برخی از نقاط کشور میبینیم به خاطر عدم پیشبینی و پیشگیری مسئولان ذیربط است.

رئیسکل دادگستری استان یزد خاطرنشان کرد: مسئولان اجرایی و مدیران باید پیشبینیهای لازم را داشته باشند تا در هنگام بروز یک حادثه بتوانند به بهترین شکل عمل کنند و خسارتها را حداقل برسانند.

وی با بیان اینکه افزایش نزولات آسمانی اثرات مثبتی هم با خود به همراه دارد تصریح کرد: در صورت افزایش بارشها میتوان امید داشت که کشاورزی رونق یابد، منابع آب زیرزمینی و قنوات پر شود و مهاجرت معکوس را شاهد بود که اگر این مسائل رخ دهد، بسیاری از معضلات و جرائم، حاشیه نشینی و مشاغل کاذب کاهش مییابد.

حبیبی در ادامه با اشاره به شعار رونق تولید گفت: برای اینکه مسیر رونق تولید هموار شود باید راههای سرمایه گذاری و اشتغال زایی و انجام امور اقتصادی و تولید را تسهیل کرد تا تحقق شعار سال امکان پذیر باشد.

رئیسکل دادگستری استان یزد اضافه کرد: حمایت از سرمایه گذاری صحیح و درست یکی از وظایف قوه قضائیه است و در راستای این، ستاد اجرایی سیاستهای اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید سالم و سرمایهگذاری قانونی و مشروع را در دستور کار دارد.

خبر جدید  همه بخش‌ها در استان یزد باید نسبت به ساختمان‌سازی حساسیت داشته باشند

وی یکی از راههای تحقق شعار سال را توجه به تولید داخل دانست و گفت: مردم باید به این مسئله توجه کنند که باید از تولیدات داخلی استفاده و از کالای خارجی استفاده نکنند تا بتوان به سمت تحقق شعار رونق تولید حرکت و آن را عملی کرد.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد