۱۸:۳۵:۴۳ - یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| تحقق شعار سال در گرو توجه به تولیدات داخل و حذف کالای خارجی است
یزد| تحقق شعار سال در گرو توجه به تولیدات داخل و حذف کالای خارجی است
رئیس‌کل دادگستری استان یزد با بیان اینکه حمایت از سرمایه گذاری صحیح و درست یکی از وظایف قوه قضائیه است گفت: تحقق شعار سال در گرو توجه به تولیدات داخل و حذف کالای خارجی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد رضا حبیبی پیش از ظهر امروز در جمع کارکنان اداری و قضایی دادگستری استان یزد به بارشهای اخیر سراسر کشور اشاره کرد و اظهار داشت: اصل نزولات آسمانی نعمت الهی است و اکثر حوادثی که در برخی از نقاط کشور میبینیم به خاطر عدم پیشبینی و پیشگیری مسئولان ذیربط است.

رئیسکل دادگستری استان یزد خاطرنشان کرد: مسئولان اجرایی و مدیران باید پیشبینیهای لازم را داشته باشند تا در هنگام بروز یک حادثه بتوانند به بهترین شکل عمل کنند و خسارتها را حداقل برسانند.

وی با بیان اینکه افزایش نزولات آسمانی اثرات مثبتی هم با خود به همراه دارد تصریح کرد: در صورت افزایش بارشها میتوان امید داشت که کشاورزی رونق یابد، منابع آب زیرزمینی و قنوات پر شود و مهاجرت معکوس را شاهد بود که اگر این مسائل رخ دهد، بسیاری از معضلات و جرائم، حاشیه نشینی و مشاغل کاذب کاهش مییابد.

حبیبی در ادامه با اشاره به شعار رونق تولید گفت: برای اینکه مسیر رونق تولید هموار شود باید راههای سرمایه گذاری و اشتغال زایی و انجام امور اقتصادی و تولید را تسهیل کرد تا تحقق شعار سال امکان پذیر باشد.

رئیسکل دادگستری استان یزد اضافه کرد: حمایت از سرمایه گذاری صحیح و درست یکی از وظایف قوه قضائیه است و در راستای این، ستاد اجرایی سیاستهای اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید سالم و سرمایهگذاری قانونی و مشروع را در دستور کار دارد.

وی یکی از راههای تحقق شعار سال را توجه به تولید داخل دانست و گفت: مردم باید به این مسئله توجه کنند که باید از تولیدات داخلی استفاده و از کالای خارجی استفاده نکنند تا بتوان به سمت تحقق شعار رونق تولید حرکت و آن را عملی کرد.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد