20:07:44 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| تریبون‌های نماز جمعه به روشنگری اختصاص یابد
یزد| تریبون‌های نماز جمعه به روشنگری اختصاص یابد
مشاور وزیر کشور با بیان اینکه تریوبون‌های نماز جمعه به روشنگری اختصاص یابد گفت: بسیاری از مشکلات فعلی کشور ناشی از فشارهای خارجی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، حجت الاسلام والمسلمین داود نمازی ظهر امروز در نشست ائمه جمعه استان یزد که در تالار فرهنگیان برگزار شد با اشاره به اینکه نگاهوزیر کشور به ائمه جمعه یک نگاه اداری نیست بلکه نگاه دلی و اعتقادی است اظهار داشت: تریبونهای نماز جمعه تریبون نظام است که در آن باید روشنگری صورت گیرد و باید توجه داشت که چه مسائل و مطالبی در آن بیان میشود.

مشاور وزیر کشور در امور هماهنگی روحانیت و ائمه جمعه و جماعت با طرح این سوال که دشمن اصلی ما در جنگ اقتصادی آیا مسئولان داخلی هستند یا خارجی؟ گفت: بدون شک بسیاری از مشکلاتی که امروزه در کشور با آن مواجه هستیم به خاطر فشارهای خارجی است و باید این مسائل را به بهترین شکل برای مردم بازگو کنیم که تریبونهای نماز جمعه یکی از این مکانها است.

وی اضافه کرد: در برخی از تریبونهای نماز جمعه مواردی از سوی ائمه جمعه بیان میشود که نیاز به بیان آن در جلسات خصوصی با مسئولان آن شهر یا بخش دارد که در این راستا همکاری و تعامل بین این چند بخش در این مناطق بسیار مهم است.

نمازی با اشاره به اینکه دشمنان نظام و اسلام همه را در جمهوری اسلامی به یک چشم میبینند تصریح کرد: هدف دشمن نابودی جمهوری اسلامی است و نگاه خاصی به برخی گروهها و جناحها ندارند.

خبر جدید  شیوه‌نامه حمایت قضایی از تولیدکنندگان در ‌استان یزد ‌ابلاغ شد + جزئیات و جداول

مشاور وزیر کشور در امور هماهنگی روحانیت و ائمه جمعه و جماعت با تاکید بر اینکه ائمه جمعه باید در تریبونهای نماز جمعه دقت داشته باشند که چه مسائلی را بیان میکنند افزود: امام جمعه نگاه حزبی نباید داشته باشد بلکه اگر مسئلهای را بیان میکند باید راهکاری برای رفع آن نیز مطرح کند تا بتوانیم از این برهه حساس عبور کنیم.

وی به نقش بسیار مهم تریبونهای نماز جمعه در امید بخشی به جامعه اشاره کرد و گفت: آرامش مردم از تریبونهای نماز جمعه است پس باید از این ظرفیت به بهترین استفاده برد و کشور را به سمت آرامش و اعتماد دوباره به نظام سوق داد.

نمازی با تاکید بر اینکه در جنگ اقتصادی امروزه نیاز به کمک همه داریم تصریح کرد: سال آینده یکی از سالهای دشوار اقتصادی کشور است که نیاز به همکاری همه اقشار مختلف مردم برای حل آن داریم و انشاءالله باید تلاشهایی در سطح ملی و استانی صورت گیرد تا بتوانیم این مسائل را مرتفع سازیم.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد