2:20:04 - جمعه 12 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| تلاشمان سالم‌سازی باشگاه‌های پرورش اندام در سطح کشور است
یزد| تلاشمان سالم‌سازی باشگاه‌های پرورش اندام در سطح کشور است
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با بیان "تلاشمان سالم‌سازی باشگاه‌های پرورش اندام در سطح کشور است" گفت: باشگاه‌های پرورش اندام باید خالی از هرگونه مواد نیروزا و مکمل‌های غیرمجاز باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، ناصر پورعلیفرد در مجمع انتخاباتی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان یزد با اشاره به اینکه این رشته ورزشی علاقهمندان بسیاری در سطح کشور دارد اظهار داشت: یکی از عوامل گسترش فعالیتهای ورزشی رشته بدنسازی و پرورش اندام در سطح کشور حضور فعال بخش خصوصی و راهاندازی باشگاههای مختلف است.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با بیان اینکه یکی از کارهایی که باید مدنظر قرار گیرد، ساماندهی و ارائه یک برنامه مدون در راستای سالمسازی باشگاههای پرورش اندام است اضافه کرد: عدم مصرف هر گونه مواد نیروزا و مکملهای غیرمجاز در باشگاههای پرورش اندام و بدنسازی باید در دستور کار قرار گیرد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه باید به استعدادهای ورزشی در رشته بدنسازی و پرورش اندام توجه ویژه شود گفت: در شهرستانها استعدادهای بسیاری است که اگر به آن توجه شود میتوانند در این رشتهها موفق باشند.

خبر جدید  روایت معاون حقوقی بانک مرکزی از تاثیر تحریم‌ها‌؛ تبادل ارز دچار اختلال شد / مصوبه دولت تلاطم و التهاب قیمت ارز را‌ برطرف کرد

پورعلیفرد با اعلام اینکه "از هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان یزد حمایت خواهیم کرد" اضافه کرد: مشکلات در تمام رشتهها و عرصهها وجود دارد ولی باید سعی شود که این مسائل داخل خانواده ورزش حلوفصل شود و به بیرون از آن کشیده نشود.

سکاندار جدید هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان یزد انتخاب شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجمع انتخاباتی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان یزد با حضور ناصر پورعلیفرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و جمعی از اعضاء مجمع در سالن آسیاویژن مجموعه ورزشی شهید نصیری یزد برگزار شد و مصطفی بوستانی و کاظم صوابیه برای ریاست هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان یزد نامزد بودند که پس از انجام رأیگیری مصطفی بوستانی با کسب ۱۲ رأی از ۱۷ آراء مأخوذه بهعنوان سکاندار جدید این هیئت انتخاب شد.

خبر جدید  ‌اجلاسیه بین‌المللی پیرغلامان ـ یزد| نخستین گروه پیرغلامان حسینی وارد یزد شدند

انتهای پیام/ن*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال