18:36:41 - یکشنبه 14 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد | جاده آسفیچ  به راور کرمان فعلا مسدود است؛ مسیر اصلی بهاباد بافق باز است
یزد | جاده آسفیچ  به راور کرمان فعلا مسدود است؛ مسیر اصلی بهاباد بافق باز است
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌‌ای بهاباد گفت‌: جاده آسفیچ به راور به دلیل طغیان رودخانه فعلا مسدود است و جاده بهاباد به همیجان هم بر اثر ریزش کوه در برخی نقاط با محدودیت‌ها و مسدودی روبرو است.

مظاهر تیموری پیش از ظهر امروز در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در بهاباد اظهار داشت: جاده آسفیچ به راور به دلیل طغیان رودخانه فعلا مسدود است و جاده بهاباد به همیجان هم بر اثر ریزش کوه در برخی نقاط سبب مسدود شدن جاده شده است.

وی تصریح کرد: سیل درهمه رودخانهها جاری و به سمت بندهای خاکی هدایت میشوند بارندگی تا شب ادامه خواهد داشت و میزان بارش تا ساعت ۱۲ ظهر ۱۸ میلیمتر گزارش شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جادهای بهاباد ادامه داد: بنا بر انتشار خبرهایی در فضای مجازی مبنی بر بسته شدن راه ارتباطی بافق ـ بهاباد به اطلاع شهروندان محترم بهاباد میرساند مسیر اصلی این محور که از سمت کوشک میگذرد باز است و رفت و آمد در آن جریان دارد.

خبر جدید  حال و روز این روزهای شهرداری یزد خوب نیست؛ از تهدید به استعفا تا تحریم جلسات شورا

وی عنوان کرد: راهی که مسدود شده، جاده اخصاصی معدن سه چاهون است که یک مسیر فرعی و رفت و آمد مردم بهاباد بیشتر از این مسیر صورت میگیرد لذا از رانندگان درخواست میشود از مسیر اصلی این محور که از سمت کوشک میگذرد تردد نمایند.

تیموری علت مسدود شدن جاده معدنی سه چاهون را سر ریز شدن آب نماهای این مسیر دانست و افزود: تمام تلاش برای بازگشایی و تامین امنیت مسیرها در حال انجام است.

خبر جدید  نقش بندرخشک در ‌حمایت از‌ ‌بخش کشاورزی استان یزد

انتهای پیام /ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال