11:31:40 - جمعه 24 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| سردار فیض اردکانی از قبل انقلاب همواره نماد اخلاص، تواضع و ایمان بود
یزد| سردار فیض اردکانی از قبل انقلاب همواره نماد اخلاص، تواضع و ایمان بود
رئیس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستادکل نیروهای مسلح ‌گفت: سردار فیض اردکانی از قبل انقلاب همواره نماد اخلاص، تواضع و ایمان بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، سردار سرتیپدوم پاسدار حسن رستگارپناه امروز در مراسم یادواره شهدای سوم خرداد و سالگرد سردار شهید سرتیپ فیض اردکانی که در مسجد روضه محمدیه و در جوار مزار سومین شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: سردار فیض اردکانی از قبل انقلاب همیشه نماد اخلاص و تواضع و ایمان بود.

وی با اشاره به اینکه وی حساسیت بسیار بالایی در ارتباط با بیتالمال داشت خاطرنشان کرد: این شهید بزرگوار با وجودی که قانوناً اجازه استفادههایی از وسایل و تجهیزاتی که در اختیارش بود داشت، به هیچ عنوان ذرهای برای خود استفادهای نمیکرد و نسبت به بیتالمال بسیار با توجه عمل میکرد.

خبر جدید  ‌نمایشگاه هفته ازدواج در یزد برگزار می‌شود

رئیس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستادکل نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه وی همیشه بهفکر مردم و بهویژه نیروهای خود بههنگام جنگ بود، ادامه داد: زمانی که عراقیها در یکی از عملیاتها جلو آمده بودند و نیروها مجبور به عقبنشینی شده بودند، وی حاضر به برگشت نشد و گفت "باید پیکر شهیدان را برگردانم" و در همان عملیات هم جانباز شد.

خبر جدید  میانگین بارش‌های فصل بهار استان یزد از میانگین نرمال بیشتر خواهد بود

رستگارپناه اضافه کرد: پس از جنگ و تا لحظه شهادت هم وی حاضر نشد حتی پرونده جانبازی برای خود درست کند و هیچ اقدامی در این زمینه نکرد تا اینکه هنگام بستری، ما جلسهای گذاشتیم و گفتیم اگر خودش نمیخواهد ما که وظیفه داریم این کار را انجام دهیم و خودمان پرونده جانبازی وی را که بالای ۷۰ درصد بود تهیه کردیم.

خبر جدید  یزد | آموزش و پرورش برای ترویج نماز در بین دانش‌آموزان برنامه‌ریزی کند

وی تصریح کرد: سردار فیض نمونه و الگوی بسیار خوبی است که امروز باید همه مردم ما بهویژه مسئولان نظام از ایشان الگوبرداری کنند.

انتهای پیام/ز*


منبع :: یزد| سردار فیض اردکانی از قبل انقلاب همواره نماد اخلاص، تواضع و ایمان بود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد