۱۱:۳۱:۴۰ - جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| سردار فیض اردکانی از قبل انقلاب همواره نماد اخلاص، تواضع و ایمان بود
یزد| سردار فیض اردکانی از قبل انقلاب همواره نماد اخلاص، تواضع و ایمان بود
رئیس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستادکل نیروهای مسلح ‌گفت: سردار فیض اردکانی از قبل انقلاب همواره نماد اخلاص، تواضع و ایمان بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، سردار سرتیپدوم پاسدار حسن رستگارپناه امروز در مراسم یادواره شهدای سوم خرداد و سالگرد سردار شهید سرتیپ فیض اردکانی که در مسجد روضه محمدیه و در جوار مزار سومین شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: سردار فیض اردکانی از قبل انقلاب همیشه نماد اخلاص و تواضع و ایمان بود.

وی با اشاره به اینکه وی حساسیت بسیار بالایی در ارتباط با بیتالمال داشت خاطرنشان کرد: این شهید بزرگوار با وجودی که قانوناً اجازه استفادههایی از وسایل و تجهیزاتی که در اختیارش بود داشت، به هیچ عنوان ذرهای برای خود استفادهای نمیکرد و نسبت به بیتالمال بسیار با توجه عمل میکرد.

رئیس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستادکل نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه وی همیشه بهفکر مردم و بهویژه نیروهای خود بههنگام جنگ بود، ادامه داد: زمانی که عراقیها در یکی از عملیاتها جلو آمده بودند و نیروها مجبور به عقبنشینی شده بودند، وی حاضر به برگشت نشد و گفت "باید پیکر شهیدان را برگردانم" و در همان عملیات هم جانباز شد.

رستگارپناه اضافه کرد: پس از جنگ و تا لحظه شهادت هم وی حاضر نشد حتی پرونده جانبازی برای خود درست کند و هیچ اقدامی در این زمینه نکرد تا اینکه هنگام بستری، ما جلسهای گذاشتیم و گفتیم اگر خودش نمیخواهد ما که وظیفه داریم این کار را انجام دهیم و خودمان پرونده جانبازی وی را که بالای ۷۰ درصد بود تهیه کردیم.

وی تصریح کرد: سردار فیض نمونه و الگوی بسیار خوبی است که امروز باید همه مردم ما بهویژه مسئولان نظام از ایشان الگوبرداری کنند.

انتهای پیام/ز*


منبع :: یزد| سردار فیض اردکانی از قبل انقلاب همواره نماد اخلاص، تواضع و ایمان بود

تبليغات
بانک پاسارگاد