2:21:53 - سه‌شنبه 23 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| شهدا به ریاست و پست و مقام توجهی نداشتند
یزد| شهدا به ریاست و پست و مقام توجهی نداشتند
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه ریاست و پست و مقام مسئله‌ای بود که شهدا اصلاً به آن توجه نداشتند گفت: انگیزه شهدا و ایثارگران باید برای نسل جوان و جامعه امروز تبیین شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، آیتالله محمدرضا ناصری در جمع مدیر و کارکنان اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس یزد با اشاره به وضعیت مناطق سیلزده اظهار داشت: مردم و دولت باید دست در دست هم دهند و مشکلات این مناطق را مرتفع سازند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه مشکلات مناطق سیلزده باید مدیریت و هر چه سریعتر حل شود تصریح کرد: وسایل و امکانات در مناطق سیلزده وجود دارد ولی مهمترین مسئله آنجا، مدیریت این مباحث است.

امام جمعه یزد در ادامه به فعالیتهای موثر اداره حفظ ارزشهای دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: اهداف بزرگ دفاع مقدس اگر برای مردم روشن شود سبب بالندگی و سازندگی جامعه میگردد که راههای مختلفی هم در این زمینه وجود دارد.

وی با تأکید بر اینکه در ثبت خاطرات شهدا و رزمندگان باید به مباحث مختلفی توجه داشته باشیم اضافه کرد: مهمترین این مسائل توجه ویژه به انگیزه شهدا و رزمندگان و حضور خالصانه آنها در دوران جنگ بود که در نامهها وصیت نامههایشان به خوبی قابل مشاهده است و این مباحث است که باید برای نسل جوان بیان شود.

ناصری یزدی با بیان اینکه در خاطرات شهدا قابل مشاهده است که دنبال ریاست و پست و مقام نبودند اظهار داشت: فداکاریها و از خود گذشتگیهایی که در دوران دفاع مقدس رخ داد باید در تاریخ جمهوری اسلامی به ثبت برسد و همه این مباحث حکایت از این است که انقلاب ما انقلاب خدایی است.

خبر جدید  ادارات یزد ملزم به استفاده از ‌وسایل کاهنده مصرف آب شدند

نماینده ولی فقیه در استان یزد عنوان کرد انقلابی به مانند انقلاب اسلامی ماندگار و پایدار نبوده و انقلاب اسلامی چون نیت پاک داشت توانست بعد از چهل سال بدون اینکه انحرافی در آنها به وجود آید، به راه خود ادامه دهد.

امام جمعه یزد بر حفظ آثار رزمندگان که فرزندان آنها هستند تأکید و خاطرنشان کرد: امروزه کمتر به فکر تربیت فرزندان ایثارگران هستند که اخلاق و آداب و رسوم پدرانشان را ببینند و آن را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

وی ادامه داد: فرزندان شهدا و ایثارگران چندین لشکر هستند که اگر در تربیت آنها تلاش شود اثرات مثبت بسیاری را در سطح جامعه در پی دارد.

ناصری یزدی با بیان اینکه برنامهریزی برای فرزندان شاهد و ایثارگر را خواستار شد و تصریح کرد: انگیزههای شهدا و ایثارگران باید برای فرزندان شاهد و ایثارگر بیان شود و اگر در مسیر صحیح و درست قرار گیرند بدون شک کارهای اثربخش زیادی را میتوانیم انجام دهیم که آنها از ارزشها دفاع کنند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد تشکیل اتاق فکر در اداره حفظ ارزشهای دفاع مقدس را ضروری دانست و افزود: در این اتاق فکر میتوان از چند نفر از جوانان و پیشکسوتان متدین استفاده و در رابطه با انجام فعالیتهای مستمر و موثر در سطح کشور برنامهریزی کنیم.

امام جمعه یزد با تأکید بر اینکه امروزه نیازمند افرادی هستیم که بتوانند واقعیتهای هشت سال جنگ تحمیلی را در سطح کشور تبیین کنند اظهار داشت: این کار نیازمند تشکیل گروهی از ۲۰ تا ۱۰۰ نفره از افراد شرکت کننده در جنگ تحمیلی و مدافعان حرم است که در ابتدا باید اطلاعاتشان کامل و دوم اینکه آنها گویندگان و راویانی از حال و هوای دوران جنگ باشند.

خبر جدید  ورود ادعاهایی برای رد شهردار تایید شده یزد

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد