1:18:03 - جمعه 11 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد | صدور مجوز مهدهای کودک در یزد تحت نظارت بهزیستی "الکترونیکی" می‌شود
یزد | صدور مجوز مهدهای کودک در یزد تحت نظارت بهزیستی "الکترونیکی" می‌شود
رئیس فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری بهزیستی استان یزد خبر از الکترونیکی شدن صدور مجوز موافقت اصولی مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محسن صباغی نژاد صبح امروز در نشست بهزیستی یزد اظهار داشت: صدور پروانه فعالیت، پروانه تاسیس، تمدید پروانه فعالیت، تعویض پروانه فعالیت و صدور المثنی برای مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی استان یزد توسط دبیرخانه کمیسیون ماده ۲۶ بهزیستی انجام میشود.

وی افزود: باتوجه به سیاستهای دولت مبنی بر هوشمندسازی و الکترونیکی نمودن اهم فعالیتها جهت تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به مردم، در حال حاضر یکی از خدمات مربوط به کمیسیون ماده ۲۶ در جهت صدور مجوز موافقت اصولی برای متقاضیان مهدهای کودک با همکاری پیشخوانهای دولت در سراسر کشور به صورت الکترونیکی انجام میشود.

خبر جدید  طرح «رودبان» در راستای پاکسازی بستر رودخانه‌ها در یزد آغاز به کار کرد

وی با اشاره به اینکه که متقاضیان دریافت مجوز مهد کودک می بایست در مرحله اول در سامانه ثبت نام نمایند؛ اظهار داشت: ثبت نام اولیه متقاضیان در پیشخوان دولت به آدرسWWW.G4B.ir صورت میپذیرد.

رئیس فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری بهزیستی استان یزد خاطرنشان کرد: نتایج مراحل انجام کار توسط پیشخوان دولت از طریق پیامک به متقاضی اعلام میشود و پس از آن فرایند انجام کار و مراحل مربوطه توسط معاونت مراکز و موسسات غیردولتی بهزیستی استان یزد پیگیری میشود.

خبر جدید  انتقاد امام جمعه یزد از بی‌توجهی صنایع به نوآوری / چرا با کوچک‌ترین خرابی ‌سریعا واردات انجام می‌شود

وی دریافت کد رهگیری و انتخاب دفتر پیشخوان توسط متقاضی در سامانه، مراجعه حضوری متقاضی به دفتر پیشخوان انتخاب شده در سطح استان، ارائه مدارک و فرمهای استعلام به متقاضی توسط دفتر پیشخوان و دریافت و ثبت اطلاعات مدارک متقاضی توسط دفتر پیشخوان در سامانه را از روند انجام کار بر شمرد.

خبر جدید  ۱۰۰ درصد مواد اولیه تولید کاغذ در یزد وارداتی است

صباغینژاد تصریح کرد: ارجاع الکترونیکی پرونده به کارتابل دبیرخانه کمیسیون، ارجاع توسط دفتر دبیرخانه کمیسیون ماده ۲۶ بهزیستی به واحدهای بررسی کننده در سازمان بهزیستی استان، کارشناس مربوطه، معاونت تخصصی، گزینش و حراست را از دیگر فرآیند کمیسیون و اعلام نتیجه نهایی به متقاضی توسط پیشخوان دولت عنوان کرد.

وی گفت: متقاضیان میتوانند با مراجعه به سایت بهزیستی استان یزد به نشانی www.swo.ir قسمت سایتهای وابسته ( درخواست مجوز دفاتر پیشخوان) نسبت به انجام این کار اقدام کنند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد