2:46:45 - شنبه 4 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| فعالیت‌ها در کشور باید به سمت تربیت نسلی نوآور باشد
یزد| فعالیت‌ها در کشور باید به سمت تربیت نسلی نوآور باشد
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه فعالیت‌ها در کشور باید به سمت تربیت نسلی پژوهش محور، دین محور و نوآور محور باشد گفت: عملکردها در کشور نباید به شکلی باشد که مردم به اعتقاداتشان بی توجه شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، آیت الله محمد رضا ناصری یزدی در نشست فرهنگی جمعه یزد با اشاره به اینکه بررسی ضرورتهای استان از نظر فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در اولویت قرار گرفت اظهار داشت: کارهایی در این راستا صورت گرفت اما سازوکار به منصه ظهور رساندن و عملی کردن برنامه ریزی نشده است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: انسجام بیشتر خانواده، الفت و محبت بیشتر در خانواده و همچنین بازگشت سبک زندگی در خانوادهها از جمله مباحثی است که در اولویت بود و که برنامه ریزی برای آن صورت گرفته ولی عملی شدن آن در دستور کار قرار نگرفته است.

خبر جدید  استاندار یزد: سکونت اتباع ‌در اردوگاه ‌امکان‌پذیر نیست‌

امام جمعه یزد به تلاشهای علمای استان در راستای ایجاد فرهنگهای ارزشی اشاره کرد و افزود: به واسطه علمای بزرگ استان یزد فرهنگ اسلامی، انقلابی، دینی، امام حسینی، اعتقادات دینی، خلوص و بی آلایشی و خدمت به یکدیگر ایجاد شده است و تلاشهای بسیاری برای آن انجام گرفته است.

وی اضافه کرد: در استان یزد باید برنامه ریزی شود که این برند ایجاد شده و اخلاص و دیندار بودن مردم یزد حفظ و در نسل جدید نیز آورده و آن را به خوبی درک و به سمت آن کشیده شوند که نیاز به فعالیتهای بسیار در مجموعههای مختلف است.

خبر جدید  انتقاد امام جمعه یزد از بی‌توجهی صنایع به نوآوری / چرا با کوچک‌ترین خرابی ‌سریعا واردات انجام می‌شود

ناصری یزدی با اشاره به اینکه فعالیتهای ما باید به سمت تربیت نسلی پژوهش محور، دین محور و نوآور محور باشد تصریح کرد: در سیستم آموزشی امروزه کشور مسئله پژوهش محوری مشاهده نمیشود و دین محوری هم در آن کم دیده میشود.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر اینکه تغییر در سبک آموزشی کشور برای تربیت نسل جدید باید در دستور کار قرار گیرد عنوان کرد: نسل آینده کشور باید مستقل باشند، هویت خدایی و فطرت خدایی آنها زنده شده باشد و اینکه متخصص، کار بلد و فکور و نوآور تربیت شوند تا بتوانند کشور را به سمت پیشرفت سوق دهند.

خبر جدید  لوح ثبت جهانی بافت تاریخی یزد رونمایی شد

امام جمعه یزد حفظ چهره دینی در جامعه را خواستار شد و اظهار داشت: ما در کشور نباید به شکلی رفتار کنیم که مردم از دین زده شوند و به اعتقاداتشان بی توجه باشند.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد