2:46:05 - یکشنبه 28 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| مجامع ازدواج در استان‌ها راه اندازی و تقویت می‌شود
یزد| مجامع ازدواج در استان‌ها راه اندازی و تقویت می‌شود
مدیرکل برنامه ریزى و توسعه اجتماعى جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه مجامع ازدواج در استان‌ها راه اندازی و تقویت می‌شود گفت: خیرین ازدواج نقش بسزایی در تشکیل خانواده و ازدواج جوانان ایفا کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، اعظم کریمی در نشستی که با حضور مدیرعامل و اعضای مجمع خیرین ازدواج استان یزد صورت گرفت با بیان اینکه یکی از فعالیتهای مدنظر وزارت ورزش و جوانان راه اندازی و تقویت مجامع در استانها است اظهار داشت: خیرین ازدواج از گذشته تا به حال نقش بسزایی در امر تشکیل خانواده و ازدواج جوانان در سطح کشور ایفا کردند.

مدیرکل برنامه ریزى و توسعه اجتماعى جوانان وزارت ورزش و جوانان اعضای مجامع ازدواج استانها را افراد صاحب نام و مطرح دانست و خاطرنشان کرد: این افراد به واسطه فعالیتهایی که داشته اند، ارتباط بسیار خوبی را برای سرعت بخشیدن به فعالیت مجامع برقرار میکردند که این کار اثرات مثبت بسیاری را در پی داشت.

وی به اثرات مثبت ارتباط و همکاری موسسات خیرین ازدواج با مجامع خیرین ازدواج اشاره و تصریح کرد: این کار منشا اثرات مثبتی مانند عدم موازی کاری، شناسایی زوجین نیازمند و توزیع هدفمند کمکها و همچنین جلوگیری از سوء استفادهها میشود.

خبر جدید  تسنیم بررسی کرد؛ ماجرای جلوگیری از ثبت‌نام ‌دانش‌آموزانی که منزل استیجاری دارند

کریمی در ادامه با بیان اینکه مجمع ازدواج استان یزد یکی از استانهای فعال در سطح کشور است اضافه کرد: این مجمع یکی از مجموعههایی است که توانست سریع فعالیت خود را آغاز و عملکرد مناسبی را در طول این مدت از خود نشان دهد.

مدیرکل برنامه ریزى و توسعه اجتماعى جوانان وزارت ورزش و جوانان در پایان گفت: به لطف و یاری خدای متعال، خیرین در امر ازدواج در سطح کشور حضور چشمگیر و فعالی را داشته و در تامین مسکن و جهیزیه جوانان نقش بسزایی را انجام دادند.

خبر جدید  یزد| افزایش بیکاران جامعه نتیجه سطحی نگری علمی کشور است

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال