19:21:14 - جمعه 8 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد | مسئولان نکات بیانیه گام دوم را راهنمای فعالیت‌های خود قرار دهند
یزد | مسئولان نکات بیانیه گام دوم را راهنمای فعالیت‌های خود قرار دهند
امام جمعه یزد با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم حدود ۸۰ مطلب و موضوع را مطرح کرده گفت: انقلاب اسلامی ایران به دلیل ارزش‌هایی که پایه‌های آن را تشکیل داده‌اند، انقلابی همیشگی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، آیتالله محمدرضا ناصری یزدی در خطبههای این هفته نماز جمعه یزد به بیانیه گام دوم اشاره کرد و اظهار داشت: در این بیانیه حدود ۸۰ مطلب درج شده که هفت مورد آن به صورت مستقیم بیان شده و مابقی در متن قرار گرفته که هر یک میتواند برای مسئولان ما درس بزرگی به حساب آید.

وی با بیان اینکه یکی از این مسائل، بحث معنویت و اخلاق است گفت: مبحث دومی که در این نامه قرار دارد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بحث جهانی و همیشگی بودن انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: افرادی الان این موضوع را مطرح میکنند که تاریخ انقلاب تمام شده و باید مثل همه مسائل در دنیا که تغییر میکنند، انقلاب اسلامی ایران هم تغییر کند و تاکید مقام معظم رهبری بر همیشگی و جهانی بودن انقلاب اسلامی ایران، پاسخ محکمی به این مطالب بود.

خبر جدید  مسابقات بین المللی اسکواش یزد جونیور ۲۹ خردادماه آغاز می‌شود

ناصری یزدی با اشاره به اینکه بیاخلاقیهایی که امروز در غرب وجود دارد ناشی از برخی نظریهها و تصمیمهایی است که در گذشته این کشورها رخ داد و امروز این بی بند و باریها و بی اخلاقیها به یک بحران برای آنها تبدیل شده است.

امام جمعه یزد در ارتباط با دلیل همیشگی بودن انقلاب اسلامی ایران گفت: این که در بیانیه گام دوم، انقلاب اسلامی ایران همیشگی و جهانی عنوان شده، این است که پایههای این انقلاب اسلامی است و بر اساس فلسفههای الهی تنظیم شده است.

خبر جدید  ۵۶۵ هزار کارت ملی هوشمند در استان یزد صادر شد

وی ایمان، آزادگی، اخلاق، معنویت، استقلال، عزت، برادری و اقتدار را از جمله شعارها و پایههای انقلاب دانست و عنوان کرد: این شعارها در تمام نسلها وجود دارد و در هیچ زمان و برای هیچ نسلی این چنین پایههایی کهنه نمیشود و این طور نیست که چنین مسائلی در دورهای بدرخشد و در دورهای با افول روبرو شود.

نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: اگر ۱۰۰ نسل هم بیاید و برود به دلیل ارزشها و پایههای انقلاب اسلامی ایران، این انقلاب کهنه نمیشود و ماندگاری انقلاب همیشگی است.

ناصری یزدی به درپیش بودن ایام نوروز اشاره کرد و افزود: الان جشن های نیکوکاری در سراسر کشور برای ایام نوروز برگزار میشود، همه ما باید برای رضای خدا به نیازمندان کمک کنیم و هر یک از ما دست دیگری را بگیریم و نگذاریم بخشی از جامعه در سختی و با مشکلات زندگی کنند.

خبر جدید  ‌‌مردم اصلا توان خرید و یا ساخت مسکن را ندارند /‌ بسیاری ‌در هزینه‌های اجاره‌خانه‌ مانده‌اند

امام جمعه یزد با بیان اینکه حکومتها نتوانستند آنچنان که باید و شاید حق مردم را ادا کنند و مشکلات آنها را حل کنند گفت: ما باید در راه خدا حرکت کنیم و برای رفع مشکلات مردم قدم برداریم، این خواست خداست و ما باید برای رضای خدا دست دیگر همنوعان خود را بگیریم.

وی با اشاره به اینکه گرانی و مشکلات میگذرند خاطرنشان کرد: بهترین راه برای جذب کمکهای خداوند، کمک به دیگران است و اگر ما این اقدام را انجام دهیم قطعا توطئههای دشمنان برای گرانیها هم پایان میپذیرد و خداوند نقشههای آنها را همچون ۴۰ سال گذشته از بین میبرد.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد