20:11:02 - شنبه 1 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد می‌تواند به قطب گردشگری بین المللی تبدیل شود
یزد می‌تواند به قطب گردشگری بین المللی تبدیل شود
‌یزد- معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران گفت: یزد ظرفیت های بسیاری برای تبدیل شدن به قطب گردشگری بین المللی را دارد.

‌به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلی محمد موسوی، پیش از ظهر امروز در نشست مجمع نمایندگان استان که در سالن زنده یاد حمیدیا استانداری برگزار شد، سرمایه گذاری خارجی را یکی از منابع عمده درآمد کشورها دانست و اظهار داشت: در کشوری مانند ترکیه ۴۰ آژانس سرمایه گذاری وجود دارد که بسیاری از شهرهای این کشور با منابع خارجی ساخته شده است.

وی ادامه داد: در شرایط خاصی که کشور در آن به سر می‌برد باید به سرعت به سمت جذب سرمایه گذاری گام برداریم و وقت آن رسیده که مسئولان به این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشند.

خبر جدید  هرگز نخواسته ام که جانبازی ام عامل تبعیض میان من و دیگر همکارانم باشد/ مهمترین وظیفه یک کارمند، پاسخگویی مناسب و حسن خلق در ارتباط با مردم است

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی نفت را عامل بدبختی کشور دانست و افزود: متکی شدن به درآمدهای نفتی، کشور را با مشکلات و چالش‌هایی روبرو کرده و امروز باید به سمت صادرات غیرنفتی گام برداریم.

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: یزد یکی از استان‌های خوب و فعال در حوزه سرمایه گذاری است اما با این زیرساخت‌ها و زیربناهایی که در استان وجود دارد، حجم سرمایه گذاری در شأن این استان نیست.

خبر جدید  سپاه الغدیر یزد تا پایان شرایط بحرانی در خوزستان می‌ماند

وی به اولویت‌های سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران اشاره کرد و ادامه داد: تلاش برای تحقق سرمایه‌گذاری خارجی در کشور، دفاع و صیانت از حقوق بیش از ۱۲۰۰ شرکت و سازمان خارجی که در ایران سرمایه‌گذاری کرده‌اند و رفع نواقص قانونی و تجدیدنظر در قوانین سرمایه گذاری از جمله اهداف و اولویت‌های سازمان در سال‌های اخیر بوده است.

خبر جدید  حل مسائل اجتماعی در گرو توجه به مشاغل خُرد و بومی است

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی در پایان خاطرنشان کرد: با پتانسیل‌ها و ظرفیت‌هایی که در یزد به عنوان شهر میراث جهانی وجود دارد این منطقه از کشور می‌تواند به قطب گردشگری بین‌المللی تبدیل شود.

کد خبر ۴۶۳۰۷۵۳


منبع :: یزد می‌تواند به قطب گردشگری بین المللی تبدیل شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد