۱۹:۳۱:۵۳ - چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| واژه "تنظیم بازار " در عرف به یک تعبیر شوخی تبدیل شده است
یزد| واژه "تنظیم بازار " در عرف به یک تعبیر شوخی تبدیل شده است
رئیس‌کل بازرسی استان یزد با بیان اینکه واژه "تنظیم بازار " در عرف به یک تعبیر شوخی تبدیل شده است گفت: برای تأثیرگذاری در بحث تنظیم بازار نیازمند همت بسیجی در استان یزد هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، حجتالاسلام اکبر طالبی چاهوکی عصر امروز در کارگروه تنظیم بازار استان یزد که در سالن موحدین استانداری یزد برگزار شد با اشاره به اینکه واژه تنظیم بازار یک تعبیر شوخی است و آن را احساس نمیکنند اظهار داشت: اینکه امروزه این تنظیم بازار احساس نمیشود، دلایل متعددی دارد که باید به صورت جدی بررسی شود.

رئیسکل بازرسی استان یزد گفت: تنظیم بازار بحث بسیار حائز اهمیتی است که مسئولانی که دعوت میشوند باید به آن اهمیت بدهند که حضورشان میتواند دلگرمی ایجاد کند و تاثیرگذار باشد.

وی اضافه کرد: مغازههای بسیاری در سطح شهر هستند که متاسفانه قیمتهای فروششان بیشتر از قیمت تصویب شده در ستاد تنظیم بازار است که باید با نظارتهای دقیقتر این مشکل را حل کند.

طالبی با تاکید بر اینکه برای تأثیرگذاری در بحث تنظیم بازار نیازمند همت بسیجی در استان یزد هستیم خاطرنشان کرد: تنظیم بازار باید به شکلی اجرایی شود که بتواند اثرات در زندگی مردم مشخص باشد.

رئیسکل بازرسی استان یزد با بیان اینکه تنظیم بازار باید به شکلی باشد مغازهدار احساس خطر داشته باشد که نباید جنسی را گرانتر از مبلغ تصویب شده به فروش برساند تصریح کرد: امروزه اگر جایی بخواهید نسبت به قیمتهای مغازهای اعتراضی داشته باشید، یا فرد را مسخره میکنند و یا اینکه بیتوجه به کارشان ادامه میدهند و در این در حالی است که نقش تنظیم بازار این نیست.

وی با اشاره به اینکه باید برخوردهای جدی با متخلفان صورت گیرد تا اثرگذاری در قیمتهای ارائه شده به مردم مشاهده کنیم افزود: کاری انجام دهیم که روزهای آینده احساس بهتری را در قیمتها داشته باشیم و احساس خطری در بین فروشندگان ببینیم و کسانی که خوب کار میکنند دلگرم باشند نه اینکه خیال کنند هر کسی به هر شکلی میتواند قیمتها را کم و زیاد کند.

انتهای پیام/ش


منبع :: یزد| واژه "تنظیم بازار " در عرف به یک تعبیر شوخی تبدیل شده است

تبليغات
بانک پاسارگاد