19:39:43 - سه‌شنبه 11 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد | پیشرفت جامعه مستلزم مطالبه‌گری رسانه‌ها و پاسخگویی مسئولان است
یزد | پیشرفت جامعه مستلزم مطالبه‌گری رسانه‌ها و پاسخگویی مسئولان است
معاون روابط عمومی سپاه الغدیر استان یزد با تاکید بر ضرورت توجه مسئولان به رفع دغدغه‌های خبرنگاران در یزد گفت: پیشرفت جامعه مستلزم مطالبه‌گری رسانه‌ها و پاسخگویی مسئولان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، سروان محمد برزگر ظهر امروز در نخستین نشست قرارگاه رسانهای استان که با حضور فعالان فضای مجازی و رسانهای استان برگزار شد، اظهار داشت: شرایط امروز جامعه نیازمند آن است که مسئولان اجرایی استان با اصحاب رسانه ارتباط بهتر و بیشتری داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه پاسخگویی به رسانهها میتواند جامعه را به سمت پیشرفت هدایت کند گفت: معاونت فرهنگی سپاه میتواند با تدوین و ابلاغ تقویم رسانهای نسبت به جذب مشارکت اصحاب رسانه در حوزه فرهنگی اقدام کند.

خبر جدید  یزد | آمریکا می‌خواهد همانند عربستان ذلیل استکبار باشیم

برزگر با بیان اینکه ارتباط بین مسئولان و اصحاب رسانه باید دو طرفه باشد، افزود: رفع دغدغه خبرنگاران باید در دستور کار جدی مدیران و دستاندرکاران قرار گیرد تا این قشر مهم از جامعه بتوانند بدون هیچ دغدغهای به وظایف خود در روشنگری جامعه حرکت نمایند.

معاون روابط عمومی سپاه الغدیر تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص را از دیگر ضرورتهای اجرایی حوزه رسانهای استان یزد دانست و خاطرنشان کرد: توسعه اجتماعی و فرهنگی جامعه مستلزم مطالبهگری خبرنگاران و پاسخگویی مسئولان است.

خبر جدید  دیوار‌نویسی ۲ دانش‌آموز با الفاظ زشت علیه معلم‌شان در یزد/ انگیزه متهمان انتقام از معلم بود

برزگر خبرنگاران را علاوه بر فعالین رسانهای کارشناسان متعهد در حوزه فضای مجازی دانست و گفت: استفاده از ظرفیت اصحاب رسانه نقش مهمی در توسعه و تأثرگذاری بیشتر فعالیتهای فرهنگی و ارزشی ایفا میکند.

وی تصریح کرد: یکی از موضوعات بسیار مهمی که در ارتباط با فعالیتهای رسانهای باید به آن توجه کرد، تلاش دشمن در راستای بیرون بردن جبهه رسانهای کشور از خط درست و به انحراف کشاندن آن است.

خبر جدید  تاکید امام جمعه یزد بر توجه ویژه به ورزش‌های پهلوانی

معاون روابط عمومی سپاه الغدیر استان یزد خاطرنشان کرد: در این زمینه اصحاب رسانه باید با تیزبینی و هوشیاری خود، مانع تحقق اهداف دشمن شده و زمینه ناکام ماندن توطئههای آنها همانند چهل سال گذشته انقلاب را فراهم کنند.

انتهای پیام/ش


منبع :: یزد | پیشرفت جامعه مستلزم مطالبه‌گری رسانه‌ها و پاسخگویی مسئولان است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد