19:35:02 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد | پیشرفت چرخ‌های اقتصادی کشور در گرو کار، تلاش و تولید است
یزد | پیشرفت چرخ‌های اقتصادی کشور در گرو کار، تلاش و تولید است
رئیس کل دادگستری استان یزد با تاکید بر ضرورت تسریع در رفع مشکلات تولید گفت: پیشرفت چرخ‌های اقتصادی کشور در گرو کار، تلاش و تولید است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدرضا حبیبی پیش از ظهر امروز در یازدهمین جلسه ستاد استانی اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی اظهار داشت:در جلسه اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی تلاش میشود تا با وساطت و کدخدا منشی تا آنجا که امکان دارد فرصتهای جدید در اختیار فعالان اقتصادی و شرکتهای تولیدی با هدف ترمیم و امکان تداوم کار داده شود.

وی افزود: هدف این است تا با راه افتادن چرخه اقتصادی بنگاههای تولیدی و اقتصادی ضمن اشتغالزایی و چرخیدن چرخ اقتصاد، منایع مالی بانکی نیز برگردد تا در اختیار سایر تولیدکنندگان قرار گیرد.

وی توسعه و پیشرفت چرخهای اقتصادی کشور را در گرو کار و تلاش و تولید دانست و بیان داشت: در شرایط اقتصادی حال حاضر، حمایت از تولید کنندگان و ایجاد ساز و کارهایی برای گردش سریعتر منابع مالی بانکها در مسیر تولید و اشتغال مهمترین رویکردی است که میتوان اتخاذ کرد.

این مقام قضایی تصریح کرد: توصیه ما به بانکها نگاه با دید اغماض و مساعدت در جهت حل و فصل مشکلات است.

وی انجام تعهدات بانکی و پرداخت به موقع اقساط و رعایت شمول سرمایهگذاری طبق عقود منعقده را مورد تأکید داد و اظهار داشت: قصد اصلی حمایت از سرمایهگذاری است و اینجا با حمایت قضایی با توجه به شرایط و امکانهای قانونی فرصتهایی در اختیار تولید کنندگان و بنگاههای اقتصادی داده میشود، اما اگر فردی بخواهد از این فرصتها سوء استفاده کند بدون تردید باید منتظر عواقب آن نیز باشد.

در این نشست به موضوع و مشکلات ۴ شرکت تولیدی و بنگاه اقتصادی رسیدگی شد و تصمیماتی در جهت استمهال برای بازپرداخت تسهیلات بانکی و نیز الزام شرکت پخش فراوردههای نفتی استان مبنی بر تامین سوخت برای یکی از واحدهای تولیدی اتخاذ گردید.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  نمایشگاه بزرگ کتاب یزد افتتاح شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد