3:34:32 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یزد| کمک‌رسانی به واحدهای تولیدی خوش‌حساب یزد در اولویت قرار می‌کیرد
یزد| کمک‌رسانی به واحدهای تولیدی خوش‌حساب یزد در اولویت قرار می‌کیرد
بازرس کل استان یزد با اشاره به خوش حسابی برخی واحدهای صنعتی و تولیدی گفت: این واحدها در اولویت قرارگرفته و باید به آنها کمک بیشتری شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، حجتالاسلام اکبر طالبی در شصت و هشتمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد اظهار داشت: همه مشکلات و مسائل رونق تولید را نباید خلاصه در سه حوزه تامین اجتماعی، مالیاتی و بانکی دانست چرا که سایر دستگاهها نقش مهم و بسزایی در این زمینه دارند.

بازرس کل استان یزد عنوان کرد: چیزی که امروزه اهمیت دارد مبادلات پول و صادر کردن کالاست و همهی دستگاههای مربوطه باید با برنامه ریزی خوب و دقیق به آن رونق ببخشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود نیز با اشاره به خوش حسابی برخی واحدها بیان کرد: باید میان آنهایی که به موقع بدهی خود را پرداخت میکنند و آنهایی که سعی بر عدم پرداخت بدهی دارند تفاوت قائل شد و گروه اول را در اولویت قرارداد.

خبر جدید  یزد| کادرسازی مهمترین نیاز کشور در ارتباط با سرمایه انسانی است

قوانین بانکها باید اصلاح شود

سید علی اکبر کلانتری نیز در این نشست اظهار کرد: قوانین بانکها باید اصلاح شود و تسهیلاتی که به صنایع و واحدهای تولیدی اختصاص شده افزایش یابد.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد ادامه داد: سرمایه ثابت موجب اشتغال بیشتر شده و بانکها نیز باید به این امر توجه کنند.

وی همچنین با اشاره به جذب حسابهای خارج از استان بیان کرد: یکی از مسائل مهم برای استان یزد جذب و بازگرداندن حسابهای بانکی خارج از استان است که این امر در روند تولید کمک شایانی خواهد کرد.

خبر جدید  یزد| حرکت انقلاب اسلامی تاکنون با پرچم امام حسین (ع) بوده است

کلانتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تولیدات استان یزد گفت: استان یزد در تولید کاشی و سرامیک، محصول نساجی، فولاد به ترتیب رتبه اول، دوم و سوم را در کشور به خود اختصاص داده است.

گزارشی از کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد

محمدرضا علمدار یزدی در این نشست با اشاره به اینکه تاکنون ۱۰۲ کمیته تخصصی برگزار و در آن ۳۷۷۰ مورد مصوبه صورت گرفته است گفت: در ایجاد رونق اقتصادی و تولید نباید از برنامه ریزی برای جلوگیری رکود و نیز به کار گیری ظرفیتهای موجود غافل شد.

خبر جدید  ساماندهی رودخانه‌ها و مسیر حرکت سیلاب‌ها در استان یزد در حال پیگیری است

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ادامه داد: در این راستا دستگاههای مختلف مانند بانکها، منابع طبیعی، تامین اجتماعی، گمرک و… باید تلاش خود را در توسعه تولیدات به کار گیرند.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد هدف از تشکیل این کارگروهها را ارائه راهبردهای مناسب برای رونق تولید توسط همه دستگاهها دانست و گفت: دستگاههای مربوطه با ارائه گزارشی از عملکرد خود در سالهای گذشته، برنامههای خود را در جهت رونق تولید ارائه میدهند.

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بیان کرد: بنا به درخواست استاندار تمامی حسابهای بانکی شرکتهایی که در استان یزد وجود دارد، به داخل استان وارد شود.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال