1:38:34 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۰۰۰ فرهنگی قرآنی در استان یزد فعالیت دارند
۱۰۰۰ فرهنگی قرآنی در استان یزد فعالیت دارند
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با بیان اینکه بیش از ۱۰۰۰ فرهنگی قرآنی در استان یزد فعالیت دارند گفت: ۳۲۰۰ هزار فرهنگی فعال و بازنشسته در استان یزد وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، عباسعلی دانافر ظهر امروز در نشست خبری با اشاره به برنامههای هفته معلم در استان یزد اظهار داشت: غبارروبی گلزار شهدا در روز ۱۲ اردیبهشت ماه در تمامی شهرستانهای استان یزد، اولین برنامهای است که به مناسبت هفته معلم در استان برگزار میشود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد افزود: برگزاری مسابقه ورزشی والیبال و جشنواره بازیهای فکری در روز ۵ شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه در استان یزد به مناسبت هفته معلم برگزار میشود.

وی تقدیر از معلمان منتخب طرح آموزش ابتدایی در جشنواره بوم زندگی و تجلیل از استاد شاخص فرهنگی توسط اعضای ستاد (جناب آقای استاد قلمسیاه) در روز چهاردهم اردیبهشت ماه را دیگر برنامههای هفته معلم در یزد عنوان کرد و گفت: نواختن زنگ سپاس با حضور مسئولان استان و شهرستان یزد و برگزاری مسابقه ورزشی دارت از دیگر برنامههای هفته معلم در روز یک شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه است.

دانافر تصریح کرد: تجلیل از معلمان همکاران اداره کل آموزش و پرورش توسط خود همکاران و همچنین تجلیل از معلمان نمونه ناحیهای و پیشکسوتان اداری از دیگر برنامه هفته معلم در یزد است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به اینکه ۱۶ هزار فرهنگی شاغل در استان یزد داریم خاطرنشان کرد: ۱۶ هزار فرهنگی بازنشسته نیز در استان یزد داریم که جز ارزشهای اداره کل آموزش و پرورش استان هستند.

خبر جدید  ۴۰ درصد والدین شهدای استان یزد در قید حیات هستند

وی با بیان اینکه بیش از ۱۰۰۰ قاری فرهنگی در استان یزد داریم که صاحب رتبه هستند اظهار داشت: کمتر در این خصوص این افراد صحبتی به میان آمده و این در حالی است که این افراد میتوانند دانش قرآنی و باورهای ارزشی خود را به دانش آموزان ارائه دهند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد