3:21:58 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۱ روستای یزد به چمن مصنوعی مجهز می‌شود
۱۱ روستای یزد به چمن مصنوعی مجهز می‌شود
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به افتتاح ۵ زمین چمن مصنوعی در روستاهای یزد گفت: آمار روستاهای مجهز به چمن مصنوعی تا پایان اردیبهشت‌ماه سال آینده به ۱۱ زمین می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، مسعود شریعتی امشب در کارگروه اجتماعی که در تالار کوثر استانداری یزد برگزار شد با بیان اینکه چمنهای مصنوعی در بخشی از روستاهای استان یزد افتتاح شده است اظهار داشت: در ابتدا با توجه به بودجهای که در نظر گرفته بودیم،۸ زمین را مد نظر قرار دادیم که با جلب مشارکتهای مردمی و خیری به ۱۱ چمن مصنوعی رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اینکه از این ۱۱ زمین چمن مصنوعی، ۵ زمین افتتاح شده است افزود: ۶ زمین مانده نیز خرید چمن صورت گرفته که امیدواریم بتوانیم در ماههای آینده و قبل از پایان اردیبهشت ماه این زمینهای چمن مصنوعی را در روستاهای استان یزد افتتاح کنیم.

خبر جدید  چه توصیه‌هایی ‌را باید هنگام وقوع سیل بدانیم؟

فعالیت در محلات نیازمند برنامه ریزی دقیق و حساب شده است

عباس ملازینلی در این کارگروه با اشاره به اینکه ورود به محلات مثل مرمت است و یک نقشه را نمیتوان برای هر محله طرح ریزی کرد گفت: اگر قرار است به صورت علمی کاری صورت گیرد باید با دقت نظر شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد خاطرنشان کرد: در گذشته به این شکل بود که بزرگان محلات اطلاعات کاملی از آن محله داشتند و اگر مشکلی پیش میآمد از سوی این معتمدین برطرف میشد و خودشان به نوعی حل کننده مشکلات و مسائل محلهشان بودند.

وی اضافه کرد: اگر امروزه به عنوان ایجاد دفاتر تسهیل گری در محلات بخواهیم فعالیت داشته باشیم باید مسائل مختلفی را مد نظر قرار دهیم که فعالیت معتمدین و بزرگان محله را خنثی نکنیم و در این خصوص نیاز به برنامه ریزی بسیار دقیقی است که از بروز مشکلات در محلات جلوگیری کند نه این سبب ساز بروز مشکلات جدیدتر شود.

خبر جدید  میانگین مشارکت خیران استان یزد نسبت به کشور ۱۵ درصد بیشتر است

فعالیت دستگاهها در محلات متمرکز شود

فخرالسادات خامسی هامانه در این نشست به اهمیت توجه دستگاههای مختلف به دفاتر تسهیل گری در محلات اشاره و اذعان کرد: برخی فعالیتها از سوی دستگاههای مختلف در محلات اجرا میشود که به نوعی با فعالیت دستگاه دیگر هم پوشانی دارد که باید به شکلی برنامه ریزی شود که این برنامهها متمرکز و حساب شده باشد.

خبر جدید  همه بخش‌ها در استان یزد باید نسبت به ساختمان‌سازی حساسیت داشته باشند

مدیرکل امور اجتماعی فرهنگی استانداری یزد ادامه داد: اینکه چند دستگاه در یک محله فعالیت مشابه داشته باشند، سبب سردرگمی مردم آن محله و بروز برخی مشکلات میشود.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد