11:18:55 - دوشنبه 14 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۸ میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان یزدی پرداخت شد‌
۱۸ میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان یزدی پرداخت شد‌
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد گفت: کمیته امداد استان یزد طی ۹ ماهه نخست سال جاری ۱۸ میلیارد و ۶۲۶ میلیون تومان تسهیلات به ۸۴۴ مددجوی تحت حمایت اعطا کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، امیر زینالعابدین قمی در نشست خودکفایی کمیته امداد یزد با بیان اینکه این نهاد توجه به ارتقای پایداری و افزایش درآمد طرحهای اقتصادی ایجادشده برای مددجویان را مدنظر دارد، اظهار داشت: کمیته امداد استان یزد طی ۹ ماهه نخست سال جاری ۱۸ میلیارد و ۶۲۶ میلیون تومان تسهیلات اشتغال از محل صندوق قرضالحسنه امداد ولایت و منابع بانکی به ۸۴۴ مددجوی تحت حمایت اعطا کرد.

وی با اشاره به تلاش این نهاد برای کمک به بهبود فضای کسبوکار و اشتغال اقشار نیازمند گفت: توسعه مشاغل خانگی، خرد و زودبازده با اولویت تولید روستایی و صنایعدستی، ایجاد فرصتهای جدید اقتصادی با رویکرد توانمندسازی گروههای هدف در عرصههای کشاورزی، دامپروری، صنعت، معدن و خدمات در مناطق محروم برای کمک به مهاجرت معکوس از جمله رویکردهای کمیته امداد برای بهبود فضای کسبوکار و اشتغال اقشار نیازمند است.

خبر جدید  یزد می‌تواند سالانه پذیرای میلیون‌ها گردشگر خارجی باشد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد خاطرنشان کرد: مدیریت زنجیرهای تولیدی و دانش بنیان در حوزه کشاورزی، صنایع تبدیلی و صنایعدستی در مناطق محروم و افزایش و پایدارسازی تولیدات اقشار نیازمند برای استحکام اقتصاد خانواده هم از جمله این رویکردها است.

وی با بیان اینکه پس از توان سنجی مددجویان تحت حمایت تسهیلات اعطایی به افراد مستعد کار در قالب طرحهای کارانگیزی، توان افزایی و خودکفایی پرداخت میشود، افزود: طی ۹ ماهه نخست امسال ۵۶۹ مورد تسهیلات اشتغالزایی در قالب طرح خودکفایی، ۲۳۱ طرح توان افزایی و ۴۴ طرح کارانگیزی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد پرداخت شد، ۲۵۲ وام مجدد نیز طی این مدت برای توسعه طرحهای اشتغال مددجویان اعطا شده است

خبر جدید  یزد | پذیرش شروط اروپایی‌ها در واقع قبول تحقیر مردم ایران است

وی بیان کرد: ۳۵۳ مورد تسهیلات اعطایی در زمینه خدمات، ۲۳۹ مورد دامپروری، ۸۱ مورد صنایعدستی، ۸۲ فعالیتهای صنعتی و معدنی و ۸۹ مورد کشاورزی بوده است.

زینالعابدین قمی یادآور شد: طی این مدت ۱۶۳۱ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان یزد از آموزشهای شغلی این نهاد در سه سطح مقدماتی اشتغال، مهارتآموزی و پایدارسازی و توسعه اشتغال بهرهمند شدند.

خبر جدید  سند ۲۰۳۰ نسل جوان را از ارزش‌های والای دینی دور و به سمت هواهای نفسانی می‌کشاند

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد