11:44:44 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱.۳۶۶ میلیارد ریال توسط بیمه سلامت به مراکز درمانی یزد پرداخت شد
۱.۳۶۶ میلیارد ریال توسط بیمه سلامت به مراکز درمانی یزد پرداخت شد
یزد ـ مدیرکل بیمه سلامت استان یزد با اشاره به اینکه بیمه سلامت استان یزد تقریبا بدهی به مراکز درمانی، پزشکان و بیمارستانها ندارد، گفت: یک هزار و ۳۶۶ میلیارد ریال به این مراکز پرداخت شد.

محمد دریجانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه در استان یزد ۳۵۷ هزار نفر زیر پوشش بیمه سلامت هستند، اظهار داشت: بیمه سلامت تقریباً بدهی چندانی به مراکز درمانی استان ندارد.

وی با اشاره به روند پرداخت بیمه سلامت به بیمارستان‌های دولتی استان بیان کرد: بدهی بیمارستانها تا دی ماه سال ۹۷ به مبلغ ۷۳۸ میلیارد و ۶۱۰ میلیون ریال پرداخت شده است.

خبر جدید  شهر تاریخی یزد ثروت ملی و جهانی است

دریجانی همچنین از پرداخت مبلغ ۳۱ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال به داروخانه‌های دولتی استان خبر داد و افزود: این پرداختی مربوط به بدهی بیمه سلامت استان یزد تا پایان دی ماه ۹۷ بوده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان یزد خاطرنشان کرد: میزان پرداختی به داروخانه‌های خصوصی استان بابت تسویه حساب تا پایان دی ماه ۹۷ نیز ۱۲۸ میلیارد و ۷۳۲ میلیون ریال بوده است.

خبر جدید  یزد توان تبدیل به پایلوت تفویض اختیارات وزارتخانه‌ها را داراست

وی یادآور شد: بدهی بیمه سلامت به پزشکان عمومی نیز تا دی ماه ۹۷ به مبلغ ۸ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال پرداخت شده و پزشکان متخصص نیز تا آذرماه ۹۷ مبلغ ۲۳ میلیارد و ۴۰۱ میلیون ریال دریافت کرده‌اند.

دریجانی ادامه داد: درمانگاه‌های استان یزد نیز تا مرداد ماه ۹۷ مبلغ طلب خود از بیمه سلامت به میزان ۱۴ میلیارد و ۳۴۵ میلیون ریال را دریافت کرده‌اند.

خبر جدید  انتقاد از اقدام اداره گاز در قطع گاز واحدهای فخار یزد/ قراردادهای یک‌طرفه مانع جدی رونق تولید

وی با اشاره به اینکه پاراکلینیک ها اسناد خود را دیر به دیر به بیمه سلامت تحویل می‌دهند، افزود: میزان پرداختی بیمه سلامت استان یزد به این مراکز تا پایان تیرماه سال ۹۷ مبلغ ۳۱ میلیارد و ۲۴۲ میلیون ریال بوده است.

کد خبر ۴۵۹۹۷۸۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال