12:44:21 - چهارشنبه 22 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳ پیشنهاد برای رونق تولید در استان یزد
۳ پیشنهاد برای رونق تولید در استان یزد
عضو انجمن اقتصاددانان با بیان اینکه باید سرمایه‌گذاری‌های توسعه‌ای را در اولویت قرار داد، خطاب به استاندار سه پیشنهاد برای رونق تولید در استان یزد ارائه داد.

عباس علویراد در گفتگو با خبرنگارگروه استانهای خبرگزاری آنابا تأکید بر اینکه برای رونق تولید در استان یزدباید سرمایهگذاریهای توسعهای را در اولویت قرار داد، اظهار کرد: بههمین منظور سه راهکار به استاندار یزد برای رونق تولید پیشنهاد میشود.

وی افزود: در یک نگاه واقعبینانه برای رونق تولید استان یزد، حداقل در سال ۹۸ نمیتوان حسابی روی سرمایهگذاری بخش دولتی و خارجیها باز کرد و تنها شانس ممکن تحرک بیشتر بخش خصوصی خواهد بود.

عضو انجمن اقتصاددانان ایران اظهار کرد: با در نظر گرفتن جمیع شرایط فعلی کلان کشور و استان یزدبهمنظور تحرک بخش خصوصی برای حفظ سطح تولید و اشتغال استان در سال ۹۸، بانکهای استان را یک گلوگاه میدانم و در این راستا سه راهکار به استاندار یزد برای رونق تولید پیشنهاد میکنم.

خبر جدید  پایان دومین دوره اردوی آموزشی تشكیلاتی حیات طیبه در یزد

تجهیز منابع مالی بانکهای یزد

علویراد در تشریح اول پیشنهاد خود گفت: تجهیز منابع مالی بانکهای استان از طریق بازگرداندن تمام حسابهای بانکی صنایع و معادن مستقر در استان یزد در بانکهای خارج استان به بانکهای داخل استان بدون ملاحظهکاری در بازه زمانی یکماهه ضروری است.

وی در تشریح پیشنهاد دوم خود با تأکید بر اولویتگذاری همراه با قاعدهمندی برای واحدهای تولیدی و خدماتی بخش خصوصی دریافتکننده اعتبارات از بانکهای استان یزد بیان کرد: این مهم از طریقسرمایهگذاریهای توسعهای بخش خصوصی (واحدهای فعال دارای تولید و اشتغال در سال ۹۸) در اولویت نخست دریافت اعتبارات بانکی استان قرار داده شود.

خبر جدید  علم و دانش در حوزه شهری کاربردی شود/ جای دانش در حوزه شهری خالی است

واحدهای تولیدی و خدماتی در اولویت قرار گیرند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه ادامه داد: واحدهای تولیدی و خدماتی که با جمیع شرایط فعلی کشور، شانس و سهم بیشتری در حفظ تولید ناخالص داخلی و اشتغال استان در سال ۹۸ داشته باشند، در اولویت قرار گیرند.

علویراد در تکمیل پیشنهاد دوم خود اظهار کرد:فقط واحدهای تولیدی و خدماتی که متعهد به توسعه فعالیتهای خود از طریق سرمایهگذاری جدید تا پایان سال ۹۸ میشوند، قادر به دریافت اعتبارات بانکی باشند.

هدایت اعتبارات بانکی تا نقطه اصابت به هدف

عضو انجمن اقتصاددانان ایران با بیان پیشنهاد سوم خود به استاندار یزد در راستای رونق تولید در استان یزد گفت: هدایت اعتبارات بانکی استان تا نقطه اصابت به هدف از طریق استقرار مکانیزمی غیرقابل انحراف با قابلیت مانیتورینگ لحظهای برای هدایت اعتبارات بانکی تا نقطه اصابت به هدف در استان لازم است.

خبر جدید  تولید و مصرف، صرفاً مربوط به کالای اقتصادی نیست

وی خاطرنشان کرد: در کنار همه این موارد، تیم اقتصادی دولت در استان لازم است آن دسته از موانع تسریع در سرمایهگذاریهای توسعهای توسط بخش خصوصی را که در سال ۹۸ قابل برطرفشدن هستند، شناسایی و اقدام به برطرفکردن آنها کند.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: ۳ پیشنهاد برای رونق تولید در استان یزد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد