1:52:16 - سه‌شنبه 22 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۰ مسکن مددجویی در استان یزد دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد
۴۰ مسکن مددجویی در استان یزد دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: همزمان با آغاز ایام‌الله دهه فجر ۴۰ مسکن مددجویی در استان یزد به خانوار زیر پوشش کمیته امداد واگذار می‌شود.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد استان یزد، محسن علیزاده با بیان اهمیت خدمت به محرومان و مستضعفان و رسیدگی به مشکلات و نیازهای آنها گفت: امام خمینی(ره) مردم را صاحبان اصلی انقلاب میدانست و برای آنان، ارزش و احترام ویژهای قائل بود و در هر فرصتی، مسئولان را به خدمترسانی به مردم سفارش میکرد.

وی با تأکید بر اهمیت مهرورزی، عطوفت و خدمتگزاری خالصانه به نیازمندان گفت: در روایتهای مختلف نیز بر اهتمامورزیدن به امور مسلمین تأکید بسیاری شده تا جایی که ایجاد و تقویت روحیه خدمت به دیگران بهعنوان یکی از اصول مهم تعلیم و تربیت دینی معرفیشده است.

خبر جدید  ۳ راهبرد کوتاه‌مدت برای تحقق شعار سال و رونق نسبی تولید

مدیرکل کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه ایامالله دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان گزارش فعالیتهای انجام شده است، اظهار کرد: همزمان با آغاز ایامالله دهه فجر و چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ۴۰ مسکن مددجویی در شهرستانهای ابرکوه، مهریز، خاتم، بهاباد، یزد و مروست به خانوار زیر پوشش کمیته امداد واگذار میشود.

علیزاده اهمیت توجه به تأمین مسکن برای محرومان و مددجویان زیر پوشش یادآور شد و بیان کرد: مسکن پس از خوراک و پوشاک از اساسیترین نیازهای زیستی انسان است که برای حفظ و ابقای فرد و جامعه از اهمیت فراوانی برخوردار است و هریک از افراد جامعه بشری از هر قشر و یا گروهی که باشند بهنوعی سرپناه و مأوای مناسب با الگوی زیستی خود نیازمندند.

خبر جدید  ورزش مستمر و اصلاح سبک زندگی مهم‌ترین راه‌های دستیابی به سلامتی

وی با بیان اینکه حل مشکل مسکن نیازمندان بدون مشارکت و همراهی خیّران دشوار است، افزود: نیکوکاران یزدی میتوانند با مشارکت در طرح رضوان، این نهاد را در ساخت مسکن مددجویی کمک کنند و در این خداپسندانه سهیم شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد تصریح کرد: زیربنای واحدهای مسکونی ساختهشده برای مددجویان زیر پوششبین ۵۰ تا ۷۰ مترمربع است، اعتبار تخصیصی کمیته امداد در ساخت هر واحد مسکونی در مناطق شهری ۳۰ میلیون تومان و مناطق روستایی ۲۰ میلیون تومان است و مابقی هزینه موردنیاز با مشارکت خیران و آورده مددجو از محل تسهیلات قرضالحسنه تأمین میشود.

خبر جدید  کمک‌های تخصصی بافقی‌ها به سیل‌زدگان پلدختر

علیزاده افزود: کمیته امداد استان یزد سال گذشته یکهزار و ۲۵۷ مورد خدمات عمرانی به جامعه هدف زیر پوشش ارائه کرد که ۲۳۷ مورد ساخت و خرید مسکن شهری و روستایی و یکهزار و ۲۰ مورد تعمیر، تکمیل و بازسازی بوده است و بیش از ۸ میلیارد تومان در این بخش هزینه کرد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد