2:21:45 - سه‌شنبه 23 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۵۰ مدرسه یزد میزبان بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز است
۴۵۰ مدرسه یزد میزبان بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز است
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با بیان اینکه ۹۰ پروژه خیری در سطح استان یزد هم اکنون در دست اجرا است گفت: ۴۵۰ مدرسه یزد میزبان بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه ساعت ۹ صبح همزمان در کلیه مدارس خیر ساز استان برگزار میشود.

عباسعلی دانافر به شعار بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز اشاره کرد و گفت: "افزایش ایمنی مدارس با مشارکت خیرین مدرسه ساز "شعار انتخابی برای این دوره از جشنواره است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد ۴۵۰ مدرسه را میزبان بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز عنوان کرد و اظهار داشت: فعالیت خیرین مدرسه ساز در استان یزد مناسب است و در زمینه احداث فضاهای آموزشی و پرورشی مشارکت بسیار خوبی دارند.

وی با اشاره به اینکه جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز هر ساله در یزد برگزار میشود تصریح کرد: تکریم و تجلیل از خیرین مدرسه ساز، جذب مشارکتهای مردمی جدید با همکاری اداره کل نوسازی مدارس، آموزش و پرورش و مجمع خیرین از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

خبر جدید  حماسه‌سازان سوم خرداد در استان یزد تجلیل می‌شوند

دانافر با بیان اینکه در حال حاضر ۹۰ پروژه خیری در سطح استان یزد در دست اجرا است خاطرنشان کرد: در سال گذشته در قالب ۲۹ پروژه جهت ساخت و ساز فضاهای آموزشی و پرورشی استان مبلغی حدود ۴۰ میلیارد تومان توسط خیرین جذب شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در پایان ضمن دعوت از خیرین در بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز گفت: خیرین مدرسه ساز در سطح استان در بیست و یکمین جشنواره توسط دانش آموزان تقدیر میشوند.

خبر جدید  ‌‌دادگستری استان یزد به سمت جوانگرایی حرکت کرده است

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال