۱۹:۵۰:۳۶ - چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵۴۸ سفره مهربانی در مناطق محروم یزد گسترده شد
یزد ـ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از اجرای طرح سفره‌های مهربانی هلال احمر خبر داد و گفت: ۵۴۸ سفره مهربانی در مناطق محروم استان گسترده شد.
۵۴۸ سفره مهربانی در مناطق محروم یزد گسترده شد

محسن حرازی‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۵۴۸ سفره مهربانی در مناطق محروم استان یزد با مشارکت خیرین و داوطلبان هلال احمر برپا شد که بالغ بر ۸۴ هزار نفر از این سفره‌ها یهره‌مند شدند.

وی افزود: سفره‌های مهربانی هلال احمر در ماه مبارک رمضان گسترده شد و در دو بخش روستایی و شهری، نیازمندان و بیماران صعب العلاج، زنان سرپرست خانواده یا خانواده‌های بی‌سرپرست و ایتام و خانواده‌های کم برخوردار مناطق محروم در آن اطعام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد خاطرنشان کرد: سفره‌های مهربانی امسال به تفکیک در ۳۸۴ نقطه شهری و ۱۶۴ نقطه روستایی با مشارکت داوطلبان و خیرین هلال احمر در مناطق محروم استان برپا شد.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی سفره‌ها ۲ میلیارد و ۱۹۲ میلیون ریال بوده است، عنوان کرد: طرح سفره‌های مهربانی شبکه گسترده‌ای در تقویت مشارکت‌های مردمی و همدلی و همدردی با خانواده‌های نیازمند و مستمند است.

حرازی زاده افزود: جمعیت هلال احمر با هدف حمایت از نیازمندان آسیب‌پذیر از طریق سازماندهی و بهره‌مندی از توان اقشار و افرادی که داوطلبانه به عضویت افتخاری جمعیت درآمده‌اند، فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه هزار و ۹۱۰ نفر از داوطلبان در این طرح مشارکت داشتند، تصریح کرد: این سازمان با استفاده از خدمات داوطلبانه، نیاز اقشار آسیب‌پذیر را شناسایی و برآورده می‌کند به عبارت دیگر سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر حلقه اتصال میان نیاز نیازمندان و توان توانمندان است.

کد خبر ۴۶۳۸۷۰۶


منبع :: ۵۴۸ سفره مهربانی در مناطق محروم یزد گسترده شد

تبليغات
بانک پاسارگاد