3:34:37 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
‌استان یزد در اجرای طرح جامع امور ‌پیشتاز شد
‌استان یزد در اجرای طرح جامع امور ‌پیشتاز شد
مدیرکل امور مالیاتی استان یزد با اشاره به اینکه استان یزد در اجرای طرح جامع امور مالیاتی در سال گذشته پیشتاز بود گفت: در سال گذشته فقط ۱۰ مورد پذیرش اظهار نامه بدون رسیدگی صورت ‌گرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، منوچهر اسدی در شصت و هشتمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به اهمیت وصول مالیات اظهار داشت: امسال در عرصه اقتصاد سختی فراوانی وجود دارد و درآمد دولت نیز دچار چالش بزرگی شده است.

مدیرکل امور مالیاتی استان یزد افزود: صاحبان حرف و شرکتها باید با دستگاه مالیات گیرنده تعامل و همکاری داشته باشند تا بتوانند سهمی را که به حوزه مالیات در بودجه سال ۹۸ اختصاص داده شده، محقق کنند.

وی عنوان کرد: برای کمک به رونق تولید، صاحبان صنایع و شرکتها برنامه ریزیهای خوبی صورت گرفته و امید است تا با به کار گیری تمام ظرفیتهای موجود قدم موثری را در این راستا برداریم.

اسدی با اشاره به تبصره ۱۰۰ قانون مالیاتها مبنی بر جواز پذیرفتن اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل بدون رسیدگی گفت: در حوزه مشاغل سعی شده حداکثر استفاده از این تبصره صورت گیرد.

خبر جدید  یزد | تحقق کامل اقتصاد مقاومتی با توجه به ظرفیت بانوان امکان‌پذیر است

مدیرکل امور مالیاتی استان یزد بیان کرد: با به کار گیری تبصره ۱۰۰ قانون مالیاتها، پذیرش اظهارنامهها بدون رسیدگی و سطح درآمدها سه برابر شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ماده ۹۷ قانون مالیاتها عنوان کرد: با بررسی دفاتر مالیاتی، درآمدهایی که مشمول مالیات هستند مشخص خواهند شد.

خبر جدید  تاسیسات برق سیما و منظر بخشی از بافت تاریخی را با مشکل مواجه کرده است‌

اسدی افزود: با استفاده از تبصره ۲ ماده ۹۷ قانون مالیاتها، دفاتر مالیاتی شرکتهایی که مشکلات ثبتی داشته و درآمد آنها مشمول مالیات است نیز از این طریق مشخص میشوند.

مدیرکل امور مالیاتی استان یزد همچنین به اجرای طرح جامع امور مالیاتی اشاره و تصریح کرد: استان یزد در سال گذشته در اجرای این طرح پیشتاز بوده و سعی بر این است که امسال نیز با استفاده بیشتر از تبصره ۱۰۰ قانون مالیاتها اظهارنامهها بیشتری را بدون رسیدگی پذیرش شوند.

خبر جدید  ‌‌آثار برتر جشنواره استندآپ کمدی «خَش دلانه» در یزد اجرا می‌شود

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال