۱۱:۲۸:۰۲ - جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
‌بیانیه گام دوم انقلاب همه مسائل دیانت و سیاست را شامل می‌شود‌
‌بیانیه گام دوم انقلاب همه مسائل دیانت و سیاست را شامل می‌شود‌
مدیرکل ﺗﺒ?? ﯿﻐﺎﺕ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﯾﺰﺩ با بیان اینکه بیانیه "گام دوم انقلاب " مستند به آیات و روایات است گفت: بیانیه گام دوم انقلاب همه مسائل دیانت و سیاست را شامل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی در گردهمایی طلایه داران دیانت و سیاست با اشاره به اینکه دین از سیاست جدا نیست اظهار داشت: هر کسی که بخواهد در خصوص دین سخن بگوید باید در مورد مباحث مختلف سیاسی، اجتماعی و غیره سخن بگوید و این مسئله در روایات نیز اشاره شده است.

مدیرکل ﺗﺒ?? ﯿﻐﺎﺕ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﯾﺰﺩ بیانیه گام دوم انقلاب را سند افتخار و راهبردی برای همه و مهم، راهگشا و کارساز دانست و گفت: تمامی فرمایشات رهبر معظم انقلاب و امام خمینی (ره) ریشه قرآنی و حدیثی و در سیره معصومین وجود دارد که همگان نسبت به آن آگاهی دارند.

وی با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب مستند به آیات و روایات است تصریح کرد: بیانیه گام دوم انقلاب همه مسائل دیانت و سیاست را شامل میشود.

حسینی کوهستانی با تاکید بر اینکه در ماه مبارک رمضان روحانیون میتوانند مباحث مختلفی از بیانیه گام دوم انقلاب را برای مردم بیان کنند اظهار داشت: با توجه به اینکه جامعه باید با این بیانیه جامع و کامل آشنایی کامل پیدا کند، روحانیون میتوانند در این راستا نقش موثری را ایفا کنند.

مدیرکل ﺗﺒ?? ﯿﻐﺎﺕ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﯾﺰﺩ خاطرنشان کرد: دفتر نماینده ولی فقیه در استان یزد کار بسیار خوبی را در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب انجام داده است که چاپ کتابی تحت عنوان "مروری بر بیانیه دوم " است.

وی در پایان گفت: بدون شک اگر بیانیه گام دوم انقلاب به خوبی در سطح کشور معرفی شود و مردم با آن آشنا شوند، برای پیشبرد اهداف نظام بهتر میشود فعالیت کرد.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد