3:34:15 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
‌تسهیلات بانک‌ها باید در تمام نقاط استان یزد پرداخت شود
‌تسهیلات بانک‌ها باید در تمام نقاط استان یزد پرداخت شود
استاندار یزد با اشاره به ارائه تسهیلات توسط بانک‌ها گفت: ظرفیت‌های خالی در شاخه‌های اقتصادی استان با کمک دستگاه‌های اجرایی راه اندازی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد علی طالبی در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد با اشاره به شعار رونق تولید اظهار داشت: سال رونق تولید باید سال پرشتابی برای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید باشد.

استاندار یزد عنوان کرد: همه دستگاههای عضو کارگروه و بانکها باید برای بهبود وضعیت کسب و کار و رونق تولید برنامه ریزی کرده و آن را به کارگروه ارائه دهند.

وی با اشاره به ارائه تسهیلات توسط بانکها گفت: بانکها باید مناطقی را که از تسهیلات بانکی کمتر برخوردار میشوند مورد توجه قرار داده تا تمامی نقاط جغرافیایی استان در گرفتن تسهیلات مشکلی نداشته باشند.

خبر جدید  یزد| آموزش زبان انگلیسی می‌تواند تاثیر بسیار خوبی در ارتباطات با گردشگران داشته باشد

طالبی ادامه داد: در زمینه اشتغال باید راه اندازی ظرفیتهای خالی در شاخههای اقتصادی را مد نظر قرار داده و بخشهایی که قابلیت فعال شدن دارند با کمک دستگاههای مختلف راه اندازی کرد.

استاندار یزد بیان کرد: بایداز دادن تسهیلات به بخشهاییکه موجب افزایش مهاجرت، مغایرت با مسائل زیست محیطی، عدم افزایش اشتغال و نادیده گرفته شدن ظرفیتهای استان شده خودداری شود.

خبر جدید  رئیس کمیسیون امور داخلی کشور: اهداف سند تحول تنها با همراهی و رضایتمندی معلمان محقق می‌شود

وی تصریح کرد: با جمعآوری راهبردها و ارائه آن به کارگروه تسهیل و رفع موانع رونق تولید و نیز تصویب آنها، بخشهای راکد که قابلیت فعال شدن دارند، به کار گرفته شوند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال