18:29:36 - سه‌شنبه 26 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
‌سیل تفت هیچ خطری برای شهر یزد ندارد‌
‌سیل تفت هیچ خطری برای شهر یزد ندارد‌
به گفته مدیرکل مدیریت بحران یزد، سیل تفت پیش از تفت به سمت کوه پشت خضرآباد  منتهی می‌شود و هیچ خطری برای شهر یزد ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، تشدید بارندگیها در نقاط مختلف استان یزد به ویژه در نقاط کوهستانی سبب شده که در برخی نقاط روانآبها در خیابان جاری شوند و در برخی نقاط استان از جمله تفت مردم شاهد وقوع سیل باشند.

این موضوع و در کنار آن سیلهای ویرانگر گلستان و مازندران و همچنین سیل مهیب و خسارت بار شیراز که سبب کشته و زخمی شدن تعغداد بسیار زیادی از هموطنانمان شده بود، نگرانیهایی را در بین مردم شهر یزد که در پایین دست نقاط کوهستانی تفت قرار دارد به وجود آورد.

خبر جدید  عرصه علم و فناوری مناسب‌ترین راه برای کاهش معضل بیکاری است

به ویژه زمانی که سیل در شهر تفت به وقوع پیوست و آب به رودخانه این شهر وارد شد، نگرانیها افزایش یافت و مطالب متعددی در شبکههای اجتماعی نسبت به هشدار در ارتباط با وقوع سیل در شهر یزد منتشر شد.

هادی هادینسب مدیرکل مدیریت بحران استان یزد در این رابطه به خبرنگار تسنیم در یزد اظهار داشت: آخرین نقطه عبور سیل، از تفت به سمت کوه کاسته، پشت جاده خضرآباد منتهی میشود و هیچگونه خطری شهر یزد را تهدید نمیکند.

مدیرکل مدیریت بحران استان یزد با بیان اینکه وضعیت بارندگیها در استان رصد میشود، گفت: نگرانی بابت ورود سیل به شهرتاریخی یزد وجود ندارد.

خبر جدید  ‌هنرمندان انقلابی یزد در هفته هنر انقلاب اسلامی تجلیل می‌شوند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدعلی طالبی استاندار و محسن صادقیان معاون عمرانی استانداری یزد هم در راستای بررسی آمادگی استان برای وقوع سیل احتمالی، از سیل بندهای یزد بازدید کردند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد