۱:۴۲:۳۶ - پنج شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
‌ضرورت افزایش اعتماد مردم به نظام و ساختارهای آن توسط روحانیون
‌ضرورت افزایش اعتماد مردم به نظام و ساختارهای آن توسط روحانیون
یزد- استاندار یزد از علما و مبلغان دینی ‌خواست اعتماد مردم و همه نیروهای موثر انقلاب به نظام و ساختارهای آن را افزایش دهند.

به گزارش مهر، محمدعلی طالبی در گردهمایی طلایه داران دیانت و سیاست که در مسجد حظیره یزد برگزار شد، اظهار داشت: در شرایط فعلی کشور به چنین همایش‌هایی که بتواند جهت گیری های مناسبی را برای خدمت به جامعه برای همه ما مشخص کند، نیازمندیم.

استاندار یزد، روحانیت و مبلغان و مبلغات را یکی از معتمدترین قشرهای اجتماعی در بین مردم دانست و ادامه داد: علما و مبلغان دینی به عنوان کسانی که تریبون‌های مختلفی را در سطح جامعه دارند، می‌توانند اعتماد مردم و همه نیروهای مؤثر انقلاب به نظام و ساختارهای آن را افزایش دهند.

وی با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، این ماه را فرصت بسیار خوبی برای ارتباط بیشتر با مردم دانست و بیان کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری به افزایش اعتماد عمومی به نظام و ساختارهای آن نیاز داریم زیرا همه تلاش دشمنان بر کاهش این اعتماد متمرکز شده است.

طالبی خاطرنشان کرد: مسیر حرکتی همه ما باید به سمت تقویت باورهای عمومی جامعه، اعتماد مردم و افزایش سرمایه‌های اجتماعی باشد.

استاندار یزد ادامه داد: لازم است مسیری را در خدمت به مردم انتخاب کنیم که به سمت هم افزایی همه مردم و مدیران برای فائق آمدن بر مشکلات کشور باشد.

وی افزود: در یکی از بدترین شرایط ممکن کشور از نظر در اختیار بودن اعتبارات دولتی قرار داریم اما منابع در اختیار مردم و فرصت‌های مشارکت جامعه در حوزه‌های مختلف به اندازه‌ای است که اگر اعتماد لازم را به وجود آوریم از بسیاری از این مشکلات و مسائل عبور خواهیم کرد.

استاندار یزد اظهار امیدواری کرد: با کمک روحانیت، علما و مبلغان و مبلغات دینی به ویژه با استفاده از ظرفیت ماه مبارک رمضان فضای اعتماد عمومی در جامعه شکل گیرد و انسجام اجتماعی تقویت شود.

کد خبر ۴۶۰۶۱۴۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد