به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، "محمدعلی طالبی" استاندار یزد در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی استان که در فرماندهی این نیرو برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: عزیزان نیروی انتظامی پاسداران حریم امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی استان بهترین نوروز را در سال های اخیر برای مردم استان رقم زد و با وجود افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی ورود مسافران به استان و تحرک و جنب و جوش بسیار زیادی که در یزد به لحاظ توسعه گردشگری وجود داشت، با مراقبت، جدیت و سختکوشی این نیرو، ضریب امنیتی استان در ایام نوروز افزایش یافت.

طالبی افزود: در کنار این مهم، امنیت و آرامش مناسبی برای مردم استان رقم خورد و شاهد کاهش تصادفات، تلفات جاده ای و درون شهری و کاهش جرایم مختلف در استان ازجمله سرقت بودیم.

رئیس شورای تامین استان گفت: این دستاوردها نشان دهنده فرماندهی بسیار شایسته نیروی انتظامی استان می باشد که با راهبردهای بسیار خوب سردار میرحیدری رقم خورده است.

همبستگی مردم با هموطنان سیل زده و نیروی مردمی سپاه

طالبی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در روزهای اخیر نوعی همبستگی، وحدت و همدلی در مردم برای کمک به هموطنان سیل زده به وجود آمده و به یک جریان در اکثر نقاط کشور تبدیل شده است که شاید در طول ۴۰ سال گذشته چنین همراهی و هم نوایی را شاهد نبودیم، از ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی ازسوی فرماندهی و کارکنان نیروی انتظامی استان یزد به مناطق سیل زده کشور تقدیر کرد.

خبر جدید  چهار کشته در تصادف محور ساغند/ بستری 11 مصدوم در مهریز

استاندار یزد همچنین به اقدام همراه با حماقت و خباثت آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: همه کشور اعم از مردم و مسئولان در رده های گوناگون، علیرغم بعضی تفاوت ها و اختلاف سلیقه ها، همبستگی و پشتیبانی خود را با نیروی نظامی و مردمی سپاه نشان دادند.

وی افزود: ملت ایران نشان داد هر بار هر نیرویی ازسوی دشمنان انقلاب و نظام مورد تهدید قرار گیرد همه کشور با تمام ظرفیت و سرمایه اش در دفاع از آن نیرو بسیج خواهد شد.

عالی ترین مقام اجرایی استان در پایان سخنان خود ابزار امیدواری کرد: همه با قدر دانستن این همدلی ها و با وحدت و همراهی، مسیر پیشرفت و توسعه کشور و استان و رفع مشکلات و مسائل مردم را دنبال کنیم.

گفتنی است در ابتدای این مراسم "سردار محمدرضا میرحیدری" فرمانده نیروی انتظامی استان گزارشی از اقدامات و فعالیتهای نیروی انتظامی برای برقراری هرچه بهتر و بیشتر نظم و امنیت در استان در ایام نوروز ارائه داد.