11:15:43 - پنج‌شنبه 17 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
‌فروش مواد مخدر در زندان یزد قدیمی است؛ ماموران زندان ‌هیچ نقشی در باند مواد مخدر نداشتند
‌فروش مواد مخدر در زندان یزد قدیمی است؛ ماموران زندان ‌هیچ نقشی در باند مواد مخدر نداشتند
رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به اینکه برخی رسانه‌های معاند خبر مربوط به باند مواد مخدر در زندان یزد را به درستی منتشر نکردند گفت: رسانه‌های معاند به دنبال القای دست داشتن زندانبانان یزد در باند مواد مخدر بودند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدرضا حبیبی صبح امروز در حاشیه بازدید سرزده از حوزه قضایی شهرستان ابرکوه که با هدف نظارت بر عملکرد و نظم اداری و سازمانی این حوزه قضایی انجام شد، اظهار داشت: بررسی مشکلات حوزه قضایی، ارتباط رو در رو با مردم و کارکنان دادگستری و دقت بر عملکرد کاری و حرفه ای مجموعه قضایی شهرستان ابرکوه از اهداف این سفر بود.

وی در گفتوگو با کارکنان بر رعایت نظم و انضباط و دقت و سرعت در رسیدگی ها تأکید کرد و در ارتباط با رفع برخی مشکلات از جمله کمبود فضای اداری، تصمصماتی جهت جابجایی دادسرا و انتقال آن به ساختمان قدیم پس از آماده سازی اتخاذ شد.

رئیس کل دادگستری استان یزد در توضیح خبر منتشر شده در خصوص دستگیری افرادی که اقدام به ورود مواد مخدر به زندان میکردند، اظهار داشت: پرونده این اتفاق مروبوط به بیش از یکسال قبل است و تحقیقات این پرونده این مقدار زمان برده است.

وی تصریح کرد: اما در انتشار خبر، رسانههای معاند با تحریف خبر سعی کردند به مخاطبین این گونه القا کنند که کارکنان زندان در این اقدام نقش داشتهاند، در حالیکه هم در متن خبر و هم در اوراق محتویات پرونده حاکی است که افرادی خارج از زندان با همدستی بعضی از خانوادههای متهمین بازداشتی در زندان اقدام به این عمل مجرمانه میکردهاند و هیچ یک از کارکنان زندان در این اقدام دخیل نبودهاند.

این مقام قضایی تصریح کرد: ضمن اینکه تشکیل پرونده و پیگیری اولیه آن با اعلام مسئولین زندان بوده است که بیانگر نظارت دقیق و صحت عمل مدیران زندان است.

وی خاطرنشان کرد: در متن خبر اصلی منتشر شده قبل نیز بر همکاری و تلاش سازنده مجموعه زندان تأکید شده است که متأسفانه انتشار ناقص آن از سوی برخی از رسانهها حاشیههایی را در پی داشته است.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  تغییر کاربری برخی مدارس یزد منابع خوبی را برای آموزش و پرورش در پی دارد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد