3:10:44 - جمعه 12 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۰ میلیارد ریال برای جابجایی پاسگاه مدنی مهریز اختصاص یافت
۱۰ میلیارد ریال برای جابجایی پاسگاه مدنی مهریز اختصاص یافت
یزد – ایرنا – نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۱۰ میلیارد ریال بودجه برای جابجایی پاسگاه بین راهی شهید مدنی این شهرستان به محل جدید خبر داد.

به گزارش ایرنا، محمدرضا صباغیان روز پنجشنبه در کارگروه توسعه مهریز افزود: از مطالبات مهم مردم منطقه جابجایی این پاسگاه است که امیدواریم هرچه زودتر محقق شود.
وی اشاره ای به محل جدید ساخت پاسگاه نکرد و ادامه داد: با جابجایی این پاسگاه از منطقه رضایت مردم و مسئولان که سال های متمادی است پیگیر آن است جلب می شود.
نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی همچنین به اهمیت رسیدگی به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم توسط مسئولان اشاره کرد.
صباغیان تصریح کرد: هیچ خدمتی در جمهوری اسلامی بالاتر از خدمت و رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم نیست و باید همه مدیران بیش از گذشته در این زمینه اقدام کنند.
همچنین فرماندار مهریز به نامگذاری امسال به عنوان رونق تولید اشاره کرد و از مردم و مسئولان خواست برای تحقق این امر مهم دولت را یاری دهند.
رضا زارع زاده مهریزی افزود: اهمیت تولید در آن است که موجب اشتغال و توسعه شهر می شود و باید بخش خصوصی بیش از گذشته در برنامه ها مشارکت کند.
بخشدار مرکزی مهریز هم به اهمیت برنامه ریزی و همکاری بین بخشی در تحقق اهداف نظام و دولت در این شهرستان به عنوان یک امر مهم تاکید کرد.
مهدی دهقانی زاده افزود: رسیدگی به مسائل مردم در بخش مرکزی و پیگیری فعالیت های عمرانی و فرهنگی با همت و همکاری دهیاران انجام می شود.
پاسگاه شهید مدنی در کیلومتر پنج جاده اصلی مهریز به کرمان قرار دارد.
مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
۷۵۳۶/ ۶۱۹۷

خبر جدید  خیرین زمینه آزادی 11 زندانی محروم مالی میبد را فراهم کنند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال