3:04:22 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۲ هزار و ۶۴۰ فقره تسهیلات در یزد پرداخت شد
۱۲ هزار و ۶۴۰ فقره تسهیلات در یزد پرداخت شد
یزد – ایرنا – مدیر شعب بانک کشاورزی استان یزد گفت: از ابتدای سال ۱۳۹۷ تاکنون ۱۲ هزار و ۶۴۰ فقره تسهیلات به مبلغ چهار هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال در حوزه‌های مختلف کشاورزی در اختیار متقاضیان قرار گرفت.

فرهاد کشمیرشکن عصر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ابرکوه افزود: از این مبلغ سه هزار و ۴۶ میلیارد ریال از محل منابع داخلی بانک صرف اجرای ۱۰ هزار و ۷۴۰ طرح ‌شد.
وی افزود: همچنین هزار و ۳۶۲ میلیارد ریال برای هزار و ۹۰۰ پرونده از محل منابع تسهیلات تکلیفی و تبصره‌ای پرداخت ‌شده است.
مدیر شعب بانک کشاورزی یزد افزود: همچنین حدود ۴۵۴ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۳۸۷ واحد تولیدی مشمول در استان پرداخت ‌کرده ایم .
کشمیرشکن به پرداخت تسهیلات اشتغال هم اشاره کرد و گفت: در مرحله نخست تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در مجموع ۵۷۹ میلیارد ریال به این بانک ابلاغ شد و این مبلغ به طرح اشتغالزا در حوزه کشاورزی و دامداری به ۲۹۳ نفر پرداخت‌ شده است .
وی با بیان اینکه هم ‌اکنون ۴۷۵ پرونده در بانک کشاورزی به مبلغ هزار و ۹۹ میلیارد ریال در دست بررسی قرار دارد ، ادامه داد : ۶۲ پرونده به مبلغ ۳۸۵ میلیارد ریال تکمیل‌ شده و منتظر ابلاغ مرحله دوم تسهیلات است.
مدیر شعب بانک کشاورزی استان یزد یادآورشد : از مجموع طرح‌های معرفی‌شده به بانک استان ۱۳ درصد مربوط به طرح‌های دام سنگین ، ۴۴ درصد دام سبک ، ۲۸ درصد گلخانه و گیاهان دارویی ، پنج درصد طیور و شیلات، ۹٫۸ درصد صنایع وابسته و خدمات کشاورزی، ۲درصد صنایع‌دستی و فرش دستباف و همین مقدار خارج از بخش کشاورزی است.
وی اضافه کرد: در سال جاری از محل اعتبار صندوق توسعه ملی هزار و ۱۱۵ میلیارد ریال در زمینه صنایع تبدیلی و تکمیلی، آب‌رسانی، زراعت و باغداری پرداخت‌ شد.
به گفته وی با پرداخت ۱۴۹ میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی، ۲۳٫۲ میلیارد ریال بابت خرید تراکتور، و افزون بر ۱۲۶ میلیارد ریال بابت خرید انواع ادوات و دنباله بندها و تجهیز واحدهای کشاورزی ، دام و طیور در اختیار کشاورزان استان قرار گرفت.
کشمیرشکن خاطرنشان کرد: ۸۱ فقره تسهیلات ارزان ‌قیمت نیز به مبلغ ۵٫۹ میلیارد ریال به عشایر خسارت‌ دیده استان که عمدتاً از شهرستان‌های ابرکوه و خاتم بودند ،پرداخت ‌شد.
وی بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۲ گونه محصولات کشاورزی، دامی و باغی استان زیرپوشش بیمه کشاورزی است تصریح کرد: ۲۱ هزار و ۱۰۲ نفر از کشاورزان، دامداران و باغداران ، محصول خود را در برابر خطرات احتمالی بیمه کردند و صندوق بیمه کشاورزی تا پایان امسال نزدیک به ۵۰۰ میلیارد ریال غرامت به بخش کشاورزی پرداخت خواهد کرد.
۷۵۴۰/ ۲۰۴۷/

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  9 دی ،نقطه عطفی در تاریخ انقلاب ایران است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد