3:04:26 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۵۰۰ پروژه راهداری در سامانه مدیریت پروژه‌های عمرانی ثبت می‌شود
۲۵۰۰ پروژه راهداری در سامانه مدیریت پروژه‌های عمرانی ثبت می‌شود
یزد – ایرنا – مدیرکل دفتر فنی و امور پیمان های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: با راه‌اندازی سامانه مدیریت پروژه‌های عمرانی، ۲ هزار و ۵۰۰ پروژه راهداری در سراسر کشور در این سامانه ثبت خواهد شد.

به گزارش ایرنا ، بابک طالبی روز سه شنبه در حاشیه برگزاری دوره آموزشی سامانه مدیریت پروژه‌های عمرانی در یزد اظهار داشت: بهره‌مندی از سامانه مدیریت پروژه‌های عمرانی از مهرماه امسال در ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور آغاز شد و یزد، هفدهمین استانی است که دوره آموزشی در آن برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه در کشور بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ پروژه توسط ادارات راهداری در دست اجرا است، افزود: حجم بالای پروژه‌ها، ضرورت استفاده از سامانه مدیریت و نظارت را افزایش می‌دهد که سامانه مدیریت پروژه‌های عمرانی نیز به همین منظور طراحی و اجرا شده است.
مدیرکل دفتر فنی و امور پیمان های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خاطرنشان کرد: یکی از ظرفیت‌هایی که در این سامانه وجود دارد، امکان نظارت کارفرما بر روند اجرای پروژه و حذف اسناد کاغذی از سیستم اداری است.
وی ادامه داد: با برگزاری دوره‌های آموزشی استفاده از این سامانه برای کارکنان ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همچنین پیمانکاران و مشاوران، مرحله استفاده از این سامانه نیز به سرعت آغاز می‌شود.
این مسئول تصریح کرد: بر این اساس در استان یزد امروز و فردا، مراحل آموزشی سامانه طی می‌شود و از روز ششم دی‌ ماه، کار استفاده از سامانه در ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای آغاز می شود.
طالبی خاطرنشان کرد: گرچه ابتدای اجرای هر طرحی مشکلات و نواقصی وجود دارد، تلاش ما این است که سامانه مدیریت پروژه‌های عمرانی را به یک نرم افزار قدرتمند و کارآمد تبدیل کنیم.
دوره آموزشی استفاده از سامانه مدیریت پروژه‌های عمرانی راهداری به مدت ۲روز در یزد برگزار می‌شود و پس از پایان دوره آموزشی، یزد به عنوان هفدهمین استان کشور، استفاده از این سامانه در روند اداری پروژه‌ها را از ششم دی‌ماه آغاز خواهد کرد.
۱۹۶۸/ ۲۰۴۷

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  هدف از ایجاد دفاتر پیشخوان توسعه دولت الکترونیک است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد